+ Yorum Gönder
Genç Forum ve İsimler ve Anlamları Forumunda Fulya isminin anlamı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Fulya isminin anlamı

  Fulya İsminin Manası

  Anla: Nergislerden soğan köklü bir bitki
  FULYA Türkiye'de en çok kullanılan 234. isim ( 232. burçin, 233. çağrı, 234. fulya, 235. ipek, 236. gonca, ). Ülkemizde yaklaşık her 982 kişiden birinin adı FULYA ve ismin yaygınlık oranı binde 1.02.

  FULYA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 19-06-2010 12:48 itibariyle yaklaşık 74,992 kişinin isminin FULYA olduğu ve FULYA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1212 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

  FULYA isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda FULYA yaşadığını tahmin ediyoruz.

  FULYA Türkiye'nin en yaygın 234. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 234. ad ise Jan ismi. FULYA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 232. Leigh 233. Maurice 234. Jan 235. Joy 236. Laurence isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir
  .
  Kökeni: İtalyan 2. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Fulya İsminin Anlamı


  İsim : Fulya
  Cinsiyet : Kız
  Anlam : Çiçek, Nergisgillerden Bir Bitki ve Güzel Kokulu Bir Çiçek
 3. Asel
  Bayan Üye
  Fulya ne demek

  fulya


  1. Nergisgillerden, soğan köklü bir bitki ve bu bitkinin zerrin ve nergis adlarıyla da anılan güzel kokulu çiçekleri, zerrin (Narcissus jonquilla).
  2. Nergisgillerden bir bitki ve onun güzel renkli, kokulu çiçeği.
  3. nergisgillerden, san renkte çiçeği keskin ve güzel kokulu bir bitki, sarı soğançiçcği
+ Yorum Gönder


fulya nın anlamı,  fulyanın anlamı,  fulyanin anlami,  fulya isminin anlamı,  fulyanin anlami nedir,  fulya nedir