+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve İşletim Sistemleri Forumunda Karşıdan yüklemelerinizi bulma Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Karşıdan yüklemelerinizi bulma

  Karşıdan Yüklenenleri Nasıl Bulabiliriz?

  Kolaylıkla bulabilirsiniz
  Karşıdan yüklenen tüm öğelerin konumu karşıdan yükleme geçmişinizde görünür. Karşıdan yüklenen her öğenin konumu karşıdan yükleme işleminiz tamamlandıktan sonra otomatik olarak görüntülenir. Önceki güncelleştirmelerinizi tarihe veya açıklamaya göre sıralamak için, sütun başlıklarını tıklatın.

  Karşıdan yükleme geçmişinize erişmek için aşağıdaki adımları izleyin: 1.Windows Update Kataloğu'na gidin. Daha fazla bilgi için "Windows Update Kataloğu'na Erişme" bölümüne bakın.2.Yükleme geçmişini görüntüle'yi tıklatın.Not Karşıdan yükleme geçmişiniz Program Files\WindowsUpdate\V4 klasöründeki Iuhist_catalogAdmin.xml dosyasında depolanır.

  Bir öğeyi bulmak için karşıdan yükleme geçmişini kullanabilir veya ona gözatabilirsiniz.

  Windows güncelleştirmeleri, "Windows Update Kataloğu'ndan Windows güncelleştirmelerini karşıdan yükleme" bölümünün 7. adımında belirtilen konumdaki Software (Yazılım) alt klasörüne kaydedilir. Her dil için bir dil alt klasörü (örneğin, İngilizce için "EN") oluşturulur ve her üretici ve ürünü için bir üretici.ürün alt klasörü (örneğin, Windows XP için Com_microsoft.WindowsXP) oluşturulur. Her işletim sistemi için bir işletim sistemi alt klasörü (örneğin, Windows XP için x86WinXP) oluşturulur ve sonra her güncelleştirme için bir alt klasör oluşturulur.

  Sürücü güncelleştirmeleri, "Windows Update Kataloğu'ndan sürücü güncelleştirmelerini karşıdan yükleme" bölümünün 8. adımında belirtilen konumdaki Driver (Sürücü) alt klasörüne kaydedilir. Her dil için bir dil alt klasörü (örneğin, İngilizce için "EN") oluşturulur ve her üretici ve sürücü kategorisi için bir üretici.donanım kategorisi alt klasörü (örneğin, monitör sürücüleri için Com_microsoft_whql.monitors) oluşturulur. Her işletim sistemi için bir işletim sistemi alt klasörü (örneğin, Windows XP için x86WinXP) oluşturulur ve sonra her sürücü için bir alt klasör oluşturulur.
 2. Acil

  Karşıdan yüklemelerinizi bulma isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


karşıdan yüklemeleri görüntüle,  karşıdan yüklemeler klasörü nerede,  karşıdan yüklenenler nerede,  karşıdan yüklenenler klasörü nerde,  karşıdan yüklemeler nerede,  windows xp karşıdan yükleme nerede