+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve İşletim Sistemleri Forumunda Windows Vista Service Pack 2 (SP2) nasıl yüklenir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Windows Vista Service Pack 2 (SP2) nasıl yüklenir

  Windows Vista Service Pack 2 (SP2)' yi Yükleme Yolu


  Açıklama; Windows Vista Service Pack 2 (SP2), yeni donanım türleri ve geliştirilmekte olan donanım standartları için destek sağlar ve SP1'den itibaren yayımlanmış olan tüm güncelleştirmeleri içerir. Daha fazla bilgi için, bkz. Windows Vista Service Pack 2 (SP2) neler içerir?.

  SP2 nasıl edinilir?
  SP2 edinmenin önerilen (ve en kolay) yolu, Denetim Masası'ndaki Windows Update'de otomatik güncelleştirmeyi etkinleştirmek ve Windows Vista'nın SP2'nin yüklenmeye hazır olduğunu size bildirmesini beklemektir. Yüklemeyi başlatmak için birkaç tıklatma yeterlidir, işlemin geri kalanı otomatiktir.

  SP2 yükleyebilmeniz için, önce Windows Vista Service Pack 1 yüklenmiş olmalıdır. Daha fazla bilgi için bkz. Windows Vista Service Pack 1 (SP1) nasıl yüklenir.

  SP2'nin önceden yüklü olup olmadığını öğrenmek için;
  •Başlat düğmesini tıklatın, Bilgisayar'ı sağ tıklatın, sonra Özellikler'i tıklatın.
  Service Pack 2 Windows sürümü bölümünde listeleniyorsa, SP2 bilgisayarınıza zaten yüklenmiş demektir ve aşağıdaki yönergeleri izlemeniz gerekmez.
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  Windows Vista Service cihazınıza yüklemek istiyorsanız.e Windows Vista Service Pack 1 yüklenmiş olmalıdır bu yüklendikten sonra işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
+ Yorum Gönder