+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve İşletim Sistemleri Forumunda Windows XP Service Pack 3'ün (SP3) nasıl yükleneceğini öğrenme Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Windows XP Service Pack 3'ün (SP3) nasıl yükleneceğini öğrenme

  Windows XP Service Pack 3'ün (SP3) nasıl yüklenir?

  İlk önce şunu söylemeliyiz ki ;Windows XP Service Pack 3 (SP3) Windows XP için önceden yayımlanmış güvenlik, performans ve kararlılık güncelleştirmelerini içeren önemli bir güncelleştirmedir.

  SP3 nasıl edinilir
  SP3'ü edinmenin önerilen (ve en kolay) yöntemi Otomatik Güncelleştirmeler'i açmaktır. Daha fazla bilgi için Windows Web sitesinde Otomatik Güncelleştirmeler'i ayarlama sayfasına gidin.

  SP3 bilgisayarınız için kullanılabilir olduğunda, Otomatik Güncelleştirmeler onu otomatik olarak karşıdan yükleyebilir. Yüklemeyi başlatmak için birkaç tıklatma yeterlidir, geri kalan işlemler otomatiktir. Otomatik Güncelleştirmeler açık değilse Windows web sitesindeki Windows Update'i kullanarak SP3'ü yükleyebilirsiniz.

  SP3'ü yüklemek için öncelikle Windows XP Service Pack 1a (SP1a) veya Service Pack 2 (SP2) sürümünün yüklü olması gerekir. Bunlar Otomatik Güncelleştirmeler, etkin olduğunda kullanılabilir. Bu ve diğer Windows hizmet paketleriyle ilgili daha çok bilgi edinmek için Hizmet Paketi Merkezi'ne gidin.
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  windows xp service programını cihazınızda etkinleştirmek istiyorsanız öncelikle bu programı indirmeniz gerekmektedir ondan sonra etkinleştirebilirsiniz.
+ Yorum Gönder


service pack 3 nasıl kurulur