+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Kadın ve Aile Forumunda Cinsel ilişki sırasında nelere dikkat edilmelidir? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Cinsel ilişki sırasında nelere dikkat edilmelidir?
  Cinsel ilişki sırasında nelere dikkat edilmelidir?

  • Cinsel ilişki kadın ve erkeğin birlikte yaşadıkları en özel anlardır. Bu beraberlikten her iki tarafin da keyif alması en güzelidir. Zorlayıcı davranmamak gerekir.
  • Tam hazır olmadan (yeterli kayganlik oluşmadan) ilişkiye başlanmamalıdır. Bu önlem, haznenin tahrişine meydan vermemek açısından çok önemlidir.
  • Özellikle ilişki sonrasında ve diğer tüm zamanlarda idrar yapma ihtiyacı ortaya çıktığında hemen yapılmalıdır. Çünki, idrar ihtiyacı ertelendiğinde mikroplar üremek için “zaman” bulurlar. Halbuki idrar yapılması mikropların idrarla birlikte atılmasını sağlar.

  Sağlığına dikkat eden bir bayan muayene için ne zaman doktora gitmelidir?
  • Düzensiz kanama, adet gecikmesi, kötü kokulu akıntı, kaşıntı gibi bir sorunu olduğunda hiç ertelemeden muayene olmalıdır.
  • Hiçbir sorunu olmasa bile yılda bir kez muayene olmalıdır. Bu alışkanlık, belirti vermeyen kanserler gibi veya geç belirti veren hastalıkların tanı ve tedavisi açısından çok önemlidir. 2. SuSKuN bELa
  Devamlı Üye

  Bir cinsel ilişki sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli husus partnerinizin kendini hazır hissetmesidir eğer partneriniz kendini hazır hissetmiyorsa zorlamayın.
+ Yorum Gönder


ilişki sırasında nelere dikkat edilmeli