+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Kadın ve Aile Forumunda Kardeş kime denir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Kardeş kime denir
  Kardeş Kime Denmektedir?

  karde-.jpg

  Kardeş, anne veya babadan en az birinin ortak olduğu kişilerin birbirlerine göre durumuna verilen addır. Kardeşler erkek ya da kız olabilirler. Birçok toplumda kardeşler anne babalarıyla birlikte aynı ortamda oynayarak ve eğlenerek çocukluklarını birlikte geçirerek büyürler. Bu kalıtsal ve fiziksel yakınlık birbirlerine karşı sevgi ya da düşmanlık gibi duygusal hisler beslemelerine neden olur.

  Doğum sırasına göre büyük kardeş erkek olduğu zaman ağabey, kız olduğu zaman ise abla olarak adlandırılırlar. 2. Emine4747
  Devamlı Üye

  Kardeş kime denilir kardeş sen ağlarken senle ağlaması sen gülerken senle gülmesi sen üzülürken senle üzülmesi sen mutsuzken senle mutsuz olması kardeş senle konuşmasa senin acı çektiğini görünce hiç bir şeyi düşünmeden hep yanında olması kendi dertlerini unutup senin dertlerinle ortak olmasıdır işte kardeş böyle bir şey.
 3. Fatma
  Administrator
  Kardeş bu dünyadaki en güvenmeniz gereken kişidir. Her ne kadar en çok kardeşler kavga etsede hiç bir kardeş kardeşinin kötülüğünü asla istemez. Kardeşliğin kıymetini bilelim.
+ Yorum Gönder


kardeş kime denir,  kardes kime denir,  kardeş kime denir biliyormusun