+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Kadın ve Aile Forumunda Erkeklerin en çok kızdığı şeyler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Erkeklerin en çok kızdığı şeyler
  Erkeklerin en çok Sinirlendiği Durumlar?

  Seksi ünlüler;
  Erkekler, sevgililerinin ünlü erkeklere hayran olmaları bir yana, onların çekiciliğinden dem vurmalarına, o yakışıklıların kendi cinsel dürtülerini harekete geçirdiğini söylemelerinden hoşlanmıyorlar. Belki hiç takmıyormuş gibi görünüp kendilerine güveniyor imajı veriyorlar ama aslında çok sinirleniyorlar.

  Seks esnasında anlatılanlar
  Seks esnasında küçük fısıldaşmalar, hafif yönlendirmeler seks terapistlerinin önerdiği bir şey. Ama şundan emin olun ki uzmanlar hiçbir zaman “konuşma”dan “muhabbet etme”yi kastetmiyorlar. Hem erkekler de bu seks esnasında konuşma meselesinden hiç hoşlanmıyorlar. Hele bir de partnerlerinin kafasının orada olmadığını anlarlarsa sinirleri iyice bozuluyor. Seksin kendiliğinden gelişmesi ve iki tarafı da mutlu etmesinden yanalar.

  Kavga eski sevgili muhabbeti;
  Erkekler eski sevgilileri ile ilgili konuşmaktan hoşlanmıyorlar. Şimdiki kız arkadaşlarının sürekli eski sevgiliye dair soru sorup kendilerinin önceki hayatı hakkında bilgi edinmeye çalışmasına sinir oluyorlar. Ne olursa olsun o benim eski sevgilim diye düşünüyorlar ve şimdiki sevgiliden eskisine dair kötü bir yorum duymak istemiyorlar.

  Vücut ve yeme alışkanlıkları hakkında yorumlar
  Erkekler vücutlarındaki kıllar hakkında bir şeyler söylenmesinden rahatsız oluyorlar. Ayrıca doktor gibi öğütler veren ve bunların uygulanmasını baskı haline getiren kadınlardan hoşlanmıyorlar.

  Kötü alışkanlıklar hakkında iğnelemeler;
  Erkekleri, kötü alışkanlıkları hakkında laf söylenmesi rahatsız etmiyor da iğneleyici sözler sinir ediyor. Yumuşak yumuşak yapılan uyarılardan ders almaya çalışıyorlar bile diyebiliriz.

  Kadınların adet dönemi asabiyeti;
  Kadınların regl dönemlerinde çok asabi olmaları ve küçük şeylerden bile kavga çıkarmaya hazır olmaları erkekleri çileden çıkarıyor. Ama bunun için yapılabilecek bir şey yok! Sevgili erkekler, gülü seven dikenine katlanır ya da eşinin adet döneminde elinden stres topunu hiç bırakmaz!

  Başka ilişkiler hakkında yapılan yorumlar;
  Erkekler başkaları hakkında “ kötü giyinmiş, ne güzel, nereden almış, bu kızda ne buluyor” gibi şeyleri kız arkadaşlarından duymaktan çok sıkılıyorlar. Başkalarının ilişkilerinden bahsedilmesi, birbirlerine aldıkları hediyelerden konuşulması ve örnek gösterilmesi onları sinir ediyor. Sürekli “Biz neden yapmıyoruz, biz neden oraya gitmiyoruz” gibi sorular sorulması onları rahatsız ediyor. Herkesin ekonomik durumunun farklı olmasını anlamayan kadınları çekilmez buluyorlar. 2. ismail
  Devamlı Üye

  Erkelere ilgilenmediği bir konu açmayın çünkü sizi dinlemeyecek hatta size bunu sözlü bir şekilde belirtecektir hatta bundan dolayı tartışıp küsebilirsiniz.
+ Yorum Gönder


erkeklerin kızdığı şeyler,  erkeklerin en çok kızdığı şeyler,  bir erkeğin kızacağı şeyler