+ Yorum Gönder
Bölge bölge Türkiye ve Karadeniz Bölgesi Forumunda Merzifon havaalanı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Merzifon havaalanı
  Merzifon havaalanı

  Merzifon Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Merzifon Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Merzifon Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Merzifon Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Merzifon Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Merzifon havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Merzifon havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Merzifon Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.


  Merzifon havaalanİ.jpg
  Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Merzifon Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Merzifon Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Merzifon uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

  Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Merzifon Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Merzifon şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

  Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Merzifon şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Amasya iline bağlı merzifon ilçesi sınırlarında bulunan havalanından yalnızca iç hatlara uçuş yapılabilmektedir. Merzifon hava hattı 2008 yılında uçuşlara açılmış bir hava alanıdır. Havaalanı merzifonun merkezine 5km uzaklıkta bulunmaktadır.
+ Yorum Gönder