+ Yorum Gönder
Tekerleme Fıkra ve Karışık Fıkralar Forumunda Evlilik Fıkraları Dünyanın En Komik Fıkrası Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Evlilik Fıkraları Dünyanın En Komik Fıkrası
  Evlilik Fıkraları Dünyanın
  Yeni mahallesinde kahvede sohbet eden adama arkadaşları: ''Senin aile yaşantına hayranız, eşin ve çocuklarınla çok mutlu bir yaşantın var. Karının bir dediğini iki etmiyorsun.

  Bu mutluluğunun sırrını bize de anlat yoksa pısırık olduğunu düşüneceğiz.'' derler.

  ''Kısaca anlatayım '' der adam. ''Düğünümüz bittikten sonra karım kendi atına, ben de kendi atıma bindik evimize doğru gidiyoruz. Benim bindiğim atın ayağı takıldı ve sendeledi. Karım eğildi ve benim atıma 'Bir' dedi. Biraz daha ilerledik ve benim atımın ayağı tekrar takılıp tökezlediği zaman eşim tekrar eğilip atıma 'İki' dedi. Az sonra atım tekrar aynı şekilde tökezleyince eşim atından indi ve at'a 'Üç' dedi ve çeyizinden tabancasını çıkartıp atımı alnından vurdu.

  Ben şok olmuştum Eşime bir hışımla çıkıştım ''Yazık değil mi ata, neden vurdun kadın, manyak mısın sen?'' diye bağırdım Karım arkasını döndü ve bana 'Bir' dedi. Ve o günden sonra karımın bir dediğini iki etmedim anladın sen onu
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  Evlilik fıkraları dünyanın en komik fıkraları isminden de belirlendiği gibi evlilik fıkraları dünya da insanları en çok güldüren fıkralar arasındadır özellikle karı ve koca arasında geçmektedirler.
+ Yorum Gönder


komik evlilik fıkraları,  evlilik fikralari komik,  en komik evlilik fıkraları,  evlilik fıkraları,  tubidy