+ Yorum Gönder
Hayvanlar Alemi ve Kedi ve Köpekler Forumunda Bengal Kedisi Fiyatları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Bengal Kedisi Fiyatları
  bengal kedisi fiyatları ile ilgili bilgi 2. HaKHaN
  Özel Üye

  Bengal Kedisi Fiyatları

  Bengal Kedisi Fiyatı Ne Kadar


  Safkan snow Bengal leopar kedi yavru erkek . İlk resim da annenın anne . 1 yaşakadar desenleri daha kontrast olocek . Evinizde küçük Leopar Bengal yavru kediler ! Biz Sizin ailenizi bir parça yaban hayatı ile tanıştırmak istiyoruz . Bengaller karakterleri gereği çok gelişmiş hayvanlar olup çok akıllı olmaları nedeniyle kolayca anladıklarından eğitimleride çok kolaydır . Çocuklar ve hayvanlarla iyi geçinirler . Tüyleri çok yumuşaktır , renkleri benzersiz olup ipek dokunuşludur . Tüylerini dökmezler ve alerji yapmazlar . Bengaller çok dikkat çekicidir . Çok güçlü kas iskeletleri vardır ve 4-9 kg aralığındadır . Bu leopar görünümle ev kedileri rahatça ve kolayca evlerde bakılabilir . Bu egzotik görünümlü hayvanlar yeni yaşam tarzında insanlar için yeni bir moda dır.
  Bizim kedi evimiz ANTALYABENGAL de altın rengi , snow desenli Bengal leopar yavrular için yeni aileler aramaktayız . Bengallerimizin mükemmel bir soyağcı vardır !
  Bütün dünyada en mükemmel ırk ve kalıtede kedi soyağacından gelmektedir . Soyları Amerikadan , Rusyaya , Avrupaya kadar dağılmıştır . Elimizdeki yavrular anne altında iyi bakılmış oyuncu akıllı sevimlı yavrulardır . Tuvalet eğitimi almışlardır . Kuru mama yemekte olup en kaliteli mama olan SÜPER PREMIUM CLASS ile beslenmişlerdir . İlk aşıları olan iç ve dış parazit ile aşıları yapılmiştır . Satış aşamasında satış ile ilgili satın alma Anlaşması yapılacak ve uluslararası veterıner pasaportu ve secerelerı ile birlikte teslim edilecektir . Bizde satış sonrası hizmetlerimizde devam edecektir . Türkiyede her şehire yavrularımızı gönderebiliriz . Daha fazla biligi için anne baba ve yavru resimler için Facebook.com Nataliya Akman ve Facebook.com KEDİ EVİ ANTALYABENGAL veb sayfasında takip edebilir ve görebilirsiniz . Ayrıca yavruları canlı görebilme imkanınızda vardır .
  Bunun için antalyabengal skype den bağlanabilirsiniz .

  İLETİŞİM İÇİN TEL.NO. 0 546 4800870

+ Yorum Gönder


satılık leopar desenli kedi,  satılık bengal kedi ankara