+ Yorum Gönder
Edebi Türler ve Kitap Özetleri Forumunda Olasılıksız (Adam Fawer) Özeti, Konusu, Karakterleri ve Okur Yorumları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Börtecine
  Devamlı Üye

  Olasılıksız (Adam Fawer) Özeti, Konusu, Karakterleri ve Okur Yorumları
  Bitirmek İçin Yarını, Başkasına Anlatmak İçin Bitirmeyi Beklemeyeceksiniz.

  Orjinal Adı: Improbable
  Yazar: Adam Fawer
  Tercüme: Şirin Okyayuz Yener
  Yayınevi: April Yayıncılık
  Sayfa Sayısı: 472 sayfa
  ISBN No: 9756006056
  olasılıksız karakterleri.jpg

  Olasılıksız demek yetersiz kalacaktır. İnsanı adeta büyüsü altına alan bu hikayede Adam Fewer, bilim, felsefe, entrika ve maceradan ortaya bir başyapıt çıkarmış.'
  Clive Cussler

  'İlk cümleden itibaren bağlanıp kaldım; sayfaları, floş royal tutturmaya çalışan bir kumarbazın kartlarını açtığı gibi çevirdim. OlasılıkSız, insanı düşündüren matematik teorilerini ve maceranın albenisini dahice birleştiren, okura Michael Chrichton ce Robert Ludlum'u hatırlatan bir kitap. Gerçekten kaçırılmaması gereken bir zevk. '
  Ben Mezrich, 'Mekanı Batırmak' ve 'Çirkin Amerikalılar'ın yazarı

  'hikayenin sonunda, bir yandan şizofreninin gerçek nedenlerini düşünürken, bir yandan da tek bir hareketin bir insanın hayatını ne kadar değiştirebileceğine şaşırıyor olacaksınız. 'OlasılıkSız', beğeneceğinize gözümüz kapalı iddiaya girebileceğimiz bir kitap.
  People


  -----------------

  Bir sabah, yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızı düşünerek uyandınız. Bir saat sonra, onunla sokakta karşılaştınız. Sizce bu sadece bir tesadüf mü, yoksa çok daha farklı bir anlamı olabilir mi?

  Siz hiç Loto’da büyük ikramiyeyi kazanmadınız. Ama birileri kazanıyor. Hem de sürekli! Onlar sizden daha mı şanslılar?

  Şans nedir gerçekten? İçinizde bütün parayı kırmızıya yatırmanız gerektiğini söyleyen bir his var. Bu his bir öngörü müdür? Yoksa daha fazlası mı?

  Yolda gidiyorsunuz. Kafanızı çevirip yandaki küçük parkta baktınız ve bir anda bu anı daha önce de yaşamış olduğunuzu hissettiniz. Evet, Deja Vu. Sizce nedir Deja Vu; Geçmiş mi, rüya mi yoksa geleceği mi görüyorsunuz? Eğer siz de kontrolün kimde olduğunu merak ediyorsanız, ‘OlasılıkSız’ tam size göre bir roman.. 2. Fatma
  Administrator

  Olasılıksız hayatımda yer almış kitaplardan biri. Çok güzel ve sürükleyici, benim gibi 2 günde kitabı okuyup bitirmeyin. Bir hafta 10 güne yayın ki tadını çıkarın. Ben çabuk bitirdim diye pişman oldum.
+ Yorum Gönder


olasılıksız karakterleri