+ Yorum Gönder
Edebi Türler ve Kitap Tanıtımları Forumunda Aşk Kumarı Kitap Tanıtımı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Aşk Kumarı Kitap Tanıtımı
  Aşk Kumarı

  Aşk Kumarı.jpg  İlk görüşte aşk değil.
  Mükemmel uyum değil.
  Alışılmış hiç değil.
  Çünkü aşkta elinize ne geleceğini bilemezsiniz!
  Çünkü aşk kumarın ta kendisi!
  Kazanmak için oynarken kaybetmeyi göze alabilir misiniz?
  Aşk Kumarı sadece kazanmaya alışılmış oyuncaların romanı değil.

  Erkekleri parmağınızda oynatabilmek için illa öok güzel olmanıza gerek yok.
  Onları iyi tanımanız yeterli. Tıpkı Lara gibi!
  Lara'nın 2 numaradaki Tolga'yla nasıl eğlendiğini okurken çok keyif alacaksınız.

  Tolga gözlerini dikmiş ona bakıyordu.
  "Eee? Kararın ne?"
  Lara da bakışlarıyla ona meydan okurcasına karşılık verdi.
  "Karıştır bakalım."
  tolga imalı bir şekilde güldü. "Ben 500 koyarım."
  "Yuh! O kadar kaybedecek lüksüm de param da yok.
  "Ama" dedi Tolga sakin bir şekilde "Sende benim çok istediğim başka bir şey var."
  lara boş boş baktı. Bir ahlaksız teklif gelmeyecekti ya arkasından?
  "Neymiş?" diye sordu aynı sakinlikle.
  Tolga yamuk bir gülüşle karşılık verdi.

  Özeti:

  Romanımızın kahramanı Lara çok farklı sıra dışı esprilizeki lafı gediğine koyan daha erkeksi zevkleri olan bir kız.Bir erkek dergisinde köşe yazarı ve o yüzden erkek muhabbetlerine alışık erkeklerde ona zaten kız gibi davranmıyorlar.Romantik film değil korku gerilim izlemeyi seven kilo alırım diye yememe problemi omayan zaten ve biraz kilolu dolgun da diyebiliriz ona Ev arkadaşları ile beraber yaşıyor özge ve selin. İkiside manken gibi kızlar selin burnu büyük havalı ve içlerinde en güzelleri ve bunun farkında erkekler peşinde koşuyorlar. Özge daha sıcak daha sevimli bir kız. Laranın tıpkı kendisi gibi çok farklı bir kişliğe sahip büyük annesi Margaret torunun kendisine ismiyle hitap etmesini isteyen yaşlılığı kabul etmeyen enerjik bir o kadar çapkın ve zeki ve hala çok güzel 4. kocasını yeni toprağa vermiş çok komik torununa çok düşkün ailenin kadınlarında güzellik genetik bir miras fakat lara bu mirasın kendine geçmediğini düşünmekte Tolga Serkan ve Oğuz bunlar da bizim kızların apartmana yeni taşınan komşuları. Tolga ve Serkan çok fırlama ve yorulmaz çapkınlardan Oğuz ise nişanlı sevdiği kızla evlenmeyi düşünen kendi halinde bir mühendis.
  İlk tanışmalarında Tolga Selinden çok hoşlanmış aslında Serkan da hoşlanmıştı ama Tolganın yanında şansı olmadığı için Özge de güzel kız diye düşünmeye başladı Tabi bizim burnu havada Selin hiçbirine bakmadı hatta azarladı ama yine de erkekleri etkileyen kaş numarasını (laranın tabiri ile) yapmadan da duramadı.Bir gece bizim lara erkeklerin dairesine içki istemek için gider ve erkekler de Laranın çok kafa olduğunu kız değilde erkek gibi muhabet etmeye başlarlar ve onu poker oynamaya davet ederler ilk başta kazanan lara olur tam kalkacakken son el diye oturunca kaybeder neyimi?
  tolga ile yaptıkları anlaşma arkadaşı Selini sevglisi yapabilmek için bazı ip uçları ve selinin ondan hoşlanmasına yardım etme oyunları yani poker masasında selini kaybetti bizim lara ama tolganın onu masada hile ile yendiği düşünür bu yüzden hem ondan hem o sıralarda seline de bi ders vermek ister selinin çiçek tozuna alerjisi olduğu halde tolga ya çiçekleri çok sevdiğini ona çiçek göndermesni ama üstüne not yazmamasını söyler ertesi gün kızların evine çiçek gelir selin bunu yeni ayrıldığı sevgilisinin gönlünü almak için gönderdiğini sanır ve çok kızar alerjisinin olduğunu bildiği halde çiçek gönderdi diye tabi evde birdakka tutmadan kapıcıya verir bu sırada tolga gönderdiği çiçeklerin kapıcıda ne aradığını sorar ve kapıcı bir densizin selin hanıma alerjisi olduğu halde şaka için bu kadar pahalı çiçekler gönderildiğini söyler. Tolga buna çok sinirlenir laranın ona oyun yaptığını anlar ve onu gelmesini camda bekler onun geldiğini duyunca kapıya çıkar ve önünü keser lara da neden yaptığını itiraf eder nese sonra tekrar sakince konuşup takrar anlaşırlar ve olaylar böyle hızla başlar Selin ve Tolgayı bir araya getirmek çin Lara her şeyi yapar. Bu sırada Laranın sahte bir erkek arkadasına htiyacı vardır ve tolga da kendi arkadaşarı emre yi söyler onları bir araya getirir tolga aslında bir yandan tüm iplerin laranın elinde olmaması için böyle bi plan yaptı. ama düşünmediği şey lara ve emrenin gerçekten çok iyi anlaşabileceği ve gerçekten çıkmaya başlayacakları onlar çıkmaya başlarken selin yolunda hala ilerleme kaydedemeyen tolga çok bozulur ve emre ve larayı mutlu görmeye dayanamaz hatta kıskanmaya başlar nese lara sonunda selin ve tolganın çıkmalarını sağlar ama tolga selinle çıkmaya başlayınca 4'ü beraber gittikleri yemekte selinin hiç bişey yemediğini sadece salata yediğini formunu korumak için ama emre ve laraya bakınca onlar birbirlerinin yemeklerini yemeleri tatlı yerlerken birbirleri ile şakalaşmaları rahatça konuşmaları tolga selin ile ortak konuşacak konu bulamazken onların gülmelerini izler. Emrenin lara da ne bulduğunu filan düşünür. O kadar güzel olmadığını ama yinede ondan yavaş yavaş kendide etkilenmeye başlar laradan.

  Ve olaylar hiç beklenmedik bir şekilde ve süprizlerle devam eder
 2. Acil

  Aşk Kumarı Kitap Tanıtımı isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder