+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Edebi Türler ve Kompozisyon Örnekleri Forumunda Sağlık İle İlgili Kompozisyon Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Cevap: Sağlık İle İlgili Kompozisyon

  çok güzel sağolun arkadaşlar
  Cevap: Sağlık İle İlgili Kompozisyon frmacil sayfa 2iki Cevap: Sağlık İle İlgili Kompozisyon

 2. Ziyaretçi
  super olmus
 3. Ziyaretçi
  çok yardımcı oldu her şeyi yazmasamda yinede çok iyiydi
 4. Ziyaretçi
  çok güzel bir site bana çok yardımcı oldu

 5. Ziyaretçi
  çok güzeeeeel olmuş teşekkür ederim

 6. Ziyaretçi
  sözlümden 100 aldım çok teşekürler bu site çok iyimiş br-e kankiler

 7. Ziyaretçi
  çook güzel ödevim yüz aldım kompozisyon sınavında

 8. Zühre
  Devamlı Üye
  Sağlık İle İlgili Kompozisyon

  İnsanların en kötü özelliklerinden biri zannedersem bazı şeylerin kıymetini kaybetmeden anlayamamaları. Bunların ilk sıralarında da sağlık geliyor.

  Hepimiz sık yada ender mutlaka hastalanırız. Hastalandığımızda hele ki hastalığımız uzarsa hep kendi kendimize sağlığımıza daha dikkat edeceğimize dair sözler veririz. Hayatın güzellikleri o an için bize uzaktır. Ne koşup oynamanın zevki vardır nede yediğimiz yemeklerin. En sevdiğiniz yemeğe burun kıvırdığınızda, sokağa çıkıp en sevdiğiniz aktiviteyi yapmak size eziyet gibi göründüğünde hastasınız demektir. Herşey anlamını yitirir. O anlarda önemli olan vücudunuzun ihtiyacı olan dinlenme ve sağlığına geri kavuşmadır.
  Sağlık İle İlgili Kompozisyon.jpg
  Eğer geçici bir hastalığınız varsa ” ki herkesin başından geçen bir süreçtir” şanslısınız demektir. Çünkü kısa zaman sonra hayat eski akışına geri dönecektir. Peki ya geçmeyecek bir hastalıksa? Vücudunuz artık asla eskisi gibi hissetmeyecekse? Allah öyle bir günden hepimizi korusun. İşte bu noktada hemen belirtmek gerekir; “Sağlık çok değerlidir”.

  Sağlığımızın değerini onu kaybetmeden bilerek hayatımızı sağlımızı koruyucu bir çerçevede yaşamamız gerekir. Bunların en basitleri temizlik, dengeli, düzenli beslenme ve düzenli uykudur. Bu kriterlerin yanı sıra uzun vadede hatta yaşlılığımızda dahi sağlıklı bir vücuda sahip olmak istiyorsak “ki hepimiz isteriz” spor yapmak da son derece önemlidir. Çok basit kurallarla hayatımızı daha sağlıklı ve verimli hale getirmek mümkündür. Çok geç olmadan sağlığımıza gereken önemi vermeli ve sağlık kontrollerimizi aksatmamalıyız.

  Hastalıkların hepsinden kaçabilmek mümkün olmasa da sağlıklı bir hayat tarzının bunlarla mücadele şansı artacaktır. Kanuni Sultan Süleyman’ın da dediği gibi; “Olmaya devlet cihanda, bir nefes sıhhat gibi.”


 9. Ziyaretçi
  çok teşekür ederim çok güzel bir site çok yarımcı oldunuz herkeze tavsiye edicem

 10. Ziyaretçi
  Esim cok hasta sabahtandir terli yor atesi yuksek nabmaliyim

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu


sağlık ile ilgili kompozisyon,  sağlıkla ilgili kompozisyon,  sağlığın önemi ile ilgili kompozisyon,  sağlıklı beslenme ile ilgili kompozisyon,  sağlık hakkında kompozisyon,  sağlık ile ilgili kompozisyon örnekleri