+ Yorum Gönder
Edebi Türler ve Kompozisyon Örnekleri Forumunda Anneler İle İlgili kompozisyon Örneği Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Anneler İle İlgili kompozisyon Örneği  Sevgili Anneciğim


  Merhaba. Benim güzel annem. Ben sizi çok özledim. Nasılsınız? İyi misiniz? Ne haber? Babam, ablam, erkek kardeşlerim iyiler mi? Köydekiler ve kardeşlerim iyiler mi?


  Ben iyiyim. Ben güzel günler geçiriyorum. Çünkü Bişkek güzel. Şehirde insanlar kalabalık. Bişkek’te güzel yerler çok. Bu yerdeki insanlar Rusça konuşuyor, ben Rusça’yı çok bilmiyorum, ama Ruslar ile biraz konuşuyorum. Bişkek’te hava soğuk. Güzel yerlerden biri Cal semti. Ben burada yurtta kaldım. Yurtta her bir şey güzel. Yurdun altında güzel çiçekler, spor sahası var. Ben beşinci katta, 53 numaralı odada beş kız ile yaşıyorum. Onlar ile güzel günler geçiriyoruz. Onlar güzel kızlar.


  Ben üniversitede Türkçe öğreniyorum. Derslerim iyi. Üniversite yurttan biraz uzak. Bunun için ben üniversiteye servis ile gidiyorum.
  Babam ve ablam, erkek kardeşlerimi çok özledim. Onlara selam.


  Ben sizden uzaktayım. Onun için ben sizi çok çok sevdiğimi, çok özlediğimi anladım. Bize 20 Eylülde öğrenci kimlikleri verildi. Ben mutluydum. Çünkü ben Manas üniversitesinin öğrencisi oldum. Ama biraz mutsuzdum. Çünkü siz yanımda olduğunuzda, ben çok mutlu oluyordum.


  Biz hafta sonları güzel yerleri, parkları geziyoruz. Bu gezilel sayesinde hem yeni yerler görüyorum, hem de yeni arkadaşlar ediniyorum.
  Bizim25 Kasımda sınavımız oluyor. Ben sınava hazırlanıyorum.

  Siz ne yapıyorsunuz? Köydekileri çok özledim. Küçük erkek kardeşimi çok çok özledim. Köyde hava nasıl?
  Şehire ne zaman geliyorsunuz? Sizi çok bekliyorum.

 2. Ezlem
  Üye

  Anneler, çocukları için türlü fedakarlıklar yaparlar. Bir evin güzelliğini, huzurunu anneler sağlar. Her insan annesi için, her anne için çocuğu hayatta en önemli kişidir. Herkes annesinin değerini onu kaybetmeden bilmelidir.
+ Yorum Gönder


anne ile ilgili kompozisyon,  anneyle ilgili kompozisyon,  anne ile ilgili kompozisyon örnekleri,  anne kompozisyon,  anne ile ilgili kompozisyonlar,  ANNE konulu kompozisyon