+ Yorum Gönder
Edebi Türler ve Kompozisyon Örnekleri Forumunda Yalnız taşla duvar olmaz atasözü ile ilgili kompozisyon örneği Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Yalnız taşla duvar olmaz atasözü ile ilgili kompozisyon örneği
  Yalnız taşla duvar olmaz atasözü ile ilgili kompozisyon örneği..

  Konu Yrdımlaşma

  Giriş: ( Lütfen siz ekleyin )  Tek başına bir taş, duvar örmede pek işe yaramaz ise bir ki şi de tek başına bir işi kolay kolay başaramaz. Çevreden destek bekler veya başkalarıyla iş birliği yapmak ihtiyacı duyar.

  Hayatın devam edebilmesi için insanların birbirlerine yardım etmeleri gerekmektedir. Zor işler yalnız başına yapılamaz. Bu nedenle çok kişinin yaptığı iş daha güzel olur.

  SONUÇ:

  Dolayısıyla diğer insanlarla ilişki kurmak, iş bölümü yapmak, iş birliğine geçmek durumundadır.. 2. Ezlem
  Üye

  Bazı işler tek bir insanın yapamayacağı kadar zorlu olabilir. Bu gibi durumlarda başkalarının da destek olması gerekir. Birlikten kuvvet doğar. Hep birlikte yapılan işler kısa sürede ve kolayca yapılır.
+ Yorum Gönder


yalnız taş duvar olmaz ile ilgili kompozisyon,  yalnız taş duvar olmaz kompozisyon örnekleri,  yalnız taş duvar olmaz kompozisyon,  atasözleri ile ilgili kompozisyon örnekleri,  yalnız taş duvar olmaz ile ilgili kompozisyon örnekleri,  yalnız taş duvar olmaz atasözü ile ilgili kompozisyon