+ Yorum Gönder
Eğitim Arşivi ve Kültür Sanat Forumunda iple burun estetiği hangi şehirlerde yapılıyor Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  iple burun estetiği hangi şehirlerde yapılıyor
  iple burun estetiği hangi şehirlerde yapılıyor,estetik merkezlerinin isimlerini bilen var mıfiyat konusunda bir bilgisiniz var mı..şimdiden tşkler.. 2. Mineli
  Devamlı Üye

  İple Burun Estetiği Hakkında Bilgi

  İple Burun Estetiği Amaç hastanın daha çabuk iyileşmesidir! Lokal anestezi ile 15-20 dakika süren, şişme ve morarmanın neredeyse hiç olmadığı, tampon ya da alçı kullanılmayan ve ertesi gün işinize dönebileceğiniz bir burun estetiği olduğunu biliyormuydunuz?

  Evet artık var. Son yıllarda estetik cerrahide ki en büyük gelişmeler hep ameliyatları daha kısaltmaya ve kolaylaştırmaya yönelik oldu. Amaç hastaların çok daha çabuk iyileşmesi, işlerine en kısa zamanda dönebilmeleri ve elbette ameliyat risklerinin ve ücretlerinin de azaltılması. Yani küçük yumuşak dokunuşlar ile etkili sonuçları almak hedefleniyor.

  İple burun estetiğinde şişliklerin çok az olması tekniğin önemli bir avantajı.Morarma ise bu ameliyatta beklenmiyor. Bu teknik ile ameliyat olan bir hasta ertesi gün normale yakın bir şekilde işine dönebiliyor. Burun ameliyatlarında kullanılan tamponlar yada burun alçıları da bu teknikte kullanılmıyor. Ağrı yok denecek kadar az. İz yok. Ayrıca ameliyatın çapı küçüldüğü için riskler de azalıyor.

  -İşlem sadece burun içerisinde çok küçük kesilerden yapılıyor.
  Ortalama 15-20 dakika sürüyor.

  -İşlemde temel yaklaşım burun ucunu şekilllendirmek ve yükseltmek.

  -Morluk ve şişlik neredeyse hiç olmuyor.

  -Normal burun estetiğinden bir farkı da sadece lokal anestezi ile yapılabiliyor olması.
  Hasta işlemden 1 saat sonra evine gidebiliyor ve ertesi gün işine dönebiliyor. " Eğer nefes alma porblemide varsa buda Radyofrekans teknolojisi ile 1 dk.'da tedavi edilebiliyor."

  o kadar aramam rağmen nerde yapıldığına ve fiyatı hakkında bişi bulamadım eğer büyük bir şehirdeyseniz bir plastik cerraha sorabilirsiniz

+ Yorum Gönder