+ Yorum Gönder
Kuranı Kerim ve Kuran Ayetleri Forumunda Kur’an-ı Kerim Hatim Programı İndir Oku Dinle Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Kur’an-ı Kerim Hatim Programı İndir Oku Dinle
  Kur’an-ı Kerim Hatim Programı İndir Oku Dinle
  Hatim programı, Kur'an-ı Kerim'i ok veya büyütek yardımı ile takip ederek bilgisayarınızdan hatim indirebileceğiniz bir programdır.

  Program indirilen hatmi farklı hatiplerin seslerindende dinleme imkanı sunar. Program Kur'an-ı Kerim sayaları arasında gezinme imkanıda sunar böylece istedğiniz cüzden başlayabilirsiniz ve istediğinzde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Hatim esnasında okunan Kur'an-ı Kerim'in meallinide takip edebilirsiniz.

  Programı kapatılıp tekrar açıldığımda size son kaldığınız sayfa ve ayetleri hatırlatır. Ayrıca programda sesli kayıt imakanıda vardır.


  http://kuran.diyanet.gov.tr/ 2. mugo
  Yeni Üye

  Allah razi olsun! Yurt disinda bu programlari nereden satin alabiliriz acaba?
 3. Gizli @ yara
  Özel Üye
  Ücretsiz bir paylaşımdır, İslami program paylaşan ve sürekli güncel tutmak isterseniz bu konuyu veya üretici sitesini takip edin.. tüm programları karşılıksız paylaşan siteye teşekkur ederim..Böyle bir sitenin linkini paylaşmak ve katkı sağlamak şereftir.. http://www.hasenat.net/
 4. left4dead
  Yeni Üye
  bu programı internetsiz bir bilgisayarda kullanabilirmiyiz acaba??

 5. Ziyaretçi
  cok güzel emegı gecenlere teş.ed.

+ Yorum Gönder


kuran okuma programı indir,  kuran oku indir,  kuran programı indir,  kuran okuma indir,  sesli kuran okuma programı,  sesli kuran okuma programı indir