+ Yorum Gönder
Çocukların Forumu ve Masal Kahramanları Forumunda Lady Georgie Kimdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Lady Georgie Kimdir
  Lady Georgie
  Avustralyalı bir çiftçi, ormanda bebekken bulduğu Georgie'yi evine alır ve kendi kızı gibi büyütür. Georgie'nin bileğinde takılı olan altın bilezik, ailesinden kalan tek yadigardır. İki üvey abisi Abel ve Arthur, babaları gibi onu çok sever ancak üvey annesi ona hep istenmeyen bir yabancı gözüyle bakar. Üvey babası, Georgie'yi kurtarmak için hayatını kaybedince üvey annesinin nefreti daha da büyür.

  Lady Georgie Kimdir.gif
  Georgie, büyüyüp güzel bir genç kız olduğunda üvey abilerinin sevgisi aşka dönüşür. Georgie ise tanıştığı yakışıklı bir İngiliz aristokrat olan Lowell'a aşık olur. Üvey annesi gerçeği açıklayıp onu bir sürgünün kızı olmakla suçlayınca Georgie evi terk eder. Gerçek ailesini ve Lowell'ı bulmak ve altın bileziğinin sırrını çözmek için İngiltere'ye doğru yola çıkar. Ona umutsuzca aşık olan üvey abileri Abel ve Arthur da Georgie'nin peşinden gider. Üçü birden Londra aristokratlarının acımasız dünyası içine sürüklenir. 2. Fatma
  Administrator

  Lady Georgie çocukların izleyipte çoğu yeri ve olayları anlamadıkları bir çizgi filmdir. Küçükken izlemişseniz, tekrar izlemenizi tavsiye ederim. İzledikten sonra çok şaşıracaksınız.
+ Yorum Gönder


georgie,  lady georgie