+ Yorum Gönder
Çocukların Forumu ve Masal Kahramanları Forumunda Lilo ve Stitch Kimdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Lilo ve Stitch Kimdir
  Lilo ve Stitch (Lilo ve Stitch Kimdir)?


  Disney Channel'da yayınlanan çizgi dizi. Lilo adlı küçük bir kız ve onun uzaylı dostu Stitch'in kuzenlerini arama maceralarını anlatan animasyon 2002 yılında yayınlanmaya başladı.


  Özet
  lilo-ve-stitch-kimdir.jpg

  Dr. Jumba Jookiba adlı bir çılgın bilimadamı genetiğiyle oynadığı birçok denek yapar. Bu denekleri gezegenindeki kanunlara karşı gelmek için kullanınca tutuklandı. Stitch adlı bir denek gezegenden kaçtı ve bir uzay aracıyla kaçtı. Uzay aracı dünyaya ulaştı. Orada Lilo adlı küçük dünyalı bir kızla tanıştı. Lilo Hawaii'de yaşıyordu. Çevresine Stitch'i köpeği olarak tanıttı. Lilo'nun anne ve babası öldüğü için ablası Nani'nin yanında yaşıyordu. Daha sonra 623 denek Hawaii'nin dört bir yanına dağıldı. Denekler başta golf topu büyüklüğünde renkli toplardır. Suyla temas ettiklerinde denek canlanır ve işlevlerini yerine getirir. Türkiye'de TRT 1'de yayınlanmaktadır. 2. Seyran
  Devamlı Üye

  çok ünlü bir disney çizgi filmidir.çok bilinen bu çizgi film küçük bir kız ve onun yakın arkadaşının aralarında olan maceraları anlatır.bir animasyon filmi de diyebiliriz.
+ Yorum Gönder


lilo ve stitch,  lilo ve stiç