+ Yorum Gönder
Çocukların Forumu ve Masal Kahramanları Forumunda Kare Pantolon Sünger Bob Kimdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Kare Pantolon Sünger Bob Kimdir
  Sünger Bob Kare Pantolon (Sünger Bob Kimdi

  SüngerBob KarePantolon Nickelodeon kablolu TV şirketi için Stephen Hillenburg tarafından yaratılmış bir çizgi dizidir.
  Esas karakter; Sünger Bob, Yengeç Krusty restoranında çalışan bir ızgaracıdır. Saf bir karakter olmakla beraber çok da iyi kalplidir. Genellikle kare pantolon giyer, üzerinde ise kravat ve gömlek. Çorapları dize kadar çekilidir. Sarı ve deliklidir. Onu ilk defa görenler genellikle "Aaa, peynire bak." derler. Çok şirin bir görüntüsü vardır.
  SüngerBob, Nickelodeon'un en popüler çizgi filmidir. Video oyunları ve 2004 yılında çekilen aynı isimde bir filmi vardır.


  Kare Pantolon Sünger Bob.jpg
  Karakterler

  SüngerBob KareŞort: Dizinin esas karakteridir.Yengeç restoranda ızgaracılık yapar.Ananas bir evde yaşamakta.

  Salyangoz Gary: SüngerBob'un evcil hayvanı olan salyangozdur.


  Deniz Yıldızı Patrick: Kayanın altında yaşayan bir deniz yıldızıdır. SüngerBob'un en iyi arkadaşıdır.Sünger Bob'tan daha saf ve o kadarda ----------dır.
  Squidward Tentacles: Bir ahtapottur ve SüngerBob'un kapı komşusudur. SüngerBob'dan dolayı evini satamamıştır.Yengeç restoranda kasiyerdir.Sünger Bob'tan nefret etmektedir. Fakat onun üzülmesine dayanamaz.


  Squilliam Tentacles : O da Squidward gibi bir ahtapottur.Squidward'ın aksine çok zengindir.Fakat dizide çok az bölümde oynamıştır.Her zaman Squidward'ı ezmiştir.


  Sandy Cheeks: Teksaslı bir sincap ve SüngerBob'un arkadaşıdır. Sualtında kendisinin nefes almasını sağlayan camdan bir evde yaşamaktadır.Ayrıca okyanusta Deniz Karetesi adlı bir dövüş bulmuştur  Bay Yengeç: Yengeç restoranının sahibi yengeçtir. Parayı sever. Genellikle "Bay Yengeç" diye çağırılır.  Pearl Krabs: Bay Yengeçin balina kızı.  Sheldon J. Plankton: Chum Bucket restoranının şeytani sahibi ve Yengeç Krusty'den nefret ediyor. Yengeç-Burgerin formülünün çalınmasını istiyor.Ayrıca karısı bir bilgisayardır.


  Uçan hollandalı: Kötü kalpli bir hayalettir.bir çok kişi ondan korkar ve deniz canlılarını sürekli korkutur.Sünger bobla birliktedir.Ve bir bölümde sünger bobu bir çileğe patricki bir üzüme ve squidward ı ise bir muza çevirmişir.  Mrs.Puff : Sünger Bob'un her seferinde kaybettiği sürücü sınavının kazanmak için gittiğin okulun öğretmenidir.Sünger Bob'a her sene katlanmaktan çok sıkılır ve bir kirpi balığı'dır


  Mr.Puff:Mrs. Puff'un kocasıdır ama balıkçılar tarafından yakalanmıştır


  Istakoz Larry:Bikini plajında vücut geliştiricidir ve halter kaldırır


  Perch Perkins:Bikini altı TV'nin sunucusudur ve bir tatlısu levreğidir.

  Yerler •Dizi, Bikini Bottom adında bir kasabada geçer. Bikini Bottom, Büyük Okyanus'dadır. Şehirde birçok yer vardır.
  •Yengeç Restaurant Bikini Bottom kasabasındaki bir fast food restoranıdır.Sahibi Bay Yengeçtir.
  •SüngerBob KareŞort'un evi Bir ananastır. SüngerBob KareŞort ve Salyangoz Gary orada yaşar. Ev tohum'dan oluşmuştur.
  •Deniz Yıldızı Patrick'in evi Büyük bir kaya parçasıdır. Kumdan odalar vardır.Ayrıca tv hariç bütün eşyalar kumdandır.Ayrıca bu evi Patrick kendisi yapmıştır.
  •Chum Bucket Restorantı Sheldon Plankton'unun restorantıdır. Kimse orada yemek yemez.
  •Bayan Puff Sürücü Okulu Süngerbob'un ehliyet almaya çalıştığı fakat sürekli feci kazalar yapıp başaramadığı ve Bayan Puff'ın bu durumdan bıktığı ve açtığına pişman olduğu sürücü okulu.
  •Squidward'ın Evi * Squidward'ın evi adam kafası şeklinde mavidir.Sünger bobla patrick girmek içi çok uğraşırlar ama Squidward almak istemez ve de onlar girince çok sinirlenir.Squidward evinde genelde klarnet çalar. 2. Seyran
  Devamlı Üye

  çok sevilen ve çok izlenilen çocukların bayıldığı bir çizgi filmdir.çıktığı günden buyana çok büyük bir ilgiyle izlenilmektedir.Zaman zaman büyük izleyicilerin bile başından ayrılamadığı bu çizgi film kendiyle özdeşleşmiş elbiseleriyle bir ızgaracıda çalışan çok iyi kalpli bir çizgi film karakteridir karakteri sünger bob dur.ve ayrıca da bir dünya starı olan Katty Perry'nin de bu çizgi filmin bağımlısı olduğu söylenir.
+ Yorum Gönder


sünger bob,  sunger bob,  sünger bob kare pantolon,  sungerbob