+ Yorum Gönder
Çocukların Forumu ve Masal Kahramanları Forumunda Pamuk Prenses ve Yedi Cücelerin özellikleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Pamuk Prenses ve Yedi Cücelerin özellikleri









  Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

  Ah bu Pamuk acıların kızıydı. Öksüzdü, cadoloz bir üvey anası vardı, kraliçe üvey ana sihirli aynasıyla konuşup dururdu. Sonunda kafayı sıyırmış, en güzel olmak için Pamuk'u öldürmeye karar vermişti.
  Ormanda avcıdan kaçan pamuk, 7 Cüceler'in evine sığınmış, bunlara kibarlık kuralları falan öğretmeye başlamıştı. Kendi de bu arada çeyizini hazırlıyor, prensini bekliyordu. Sonunda prens gelip bunu götürmüş, kraliçe de Hakkın rahmetine kavuşmuştu. Pamuk'u biz çılgın Türkler bile sinemaya uyarlamıştık, başrolde de Zeynep Değirmencioğlu oynamıştı, Allah akıl fikir versin!

  pamuk-prenses-ve-yedi-c-celer12.jpg







 2. Seyran
  Devamlı Üye





  Pamuk prenses ve yedi cüceler masalı oldukça sevilen ve bilinen bir masal. Pamuk prensesin çok zalim bir üvey annesi vardır ve sürekli ona eziyet eder. her zaman kraliçenin konuştuğu bir ayna vardır kendini çok beğenen cadı kraliçe kendinden daha güzel birinin olmasını kabullenemez.




+ Yorum Gönder


pamuk prensesin özellikleri ingilizce,  pamuk prensesin özellikleri,  pamuk prensesin ingilizce özellikleri,  yedi cücelerin özellikleri,  pamuk prenses özellikleri ingilizce,  pamuk prenses ingilizce özellikleri