+ Yorum Gönder
İnternet Sorunları ve Microsoft & Google Forumunda Tumblr uygunsuz içerik(+18) sayfalarını gizleme Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Tumblr uygunsuz içerik(+18) sayfalarını gizleme

  Tumblr uygunsuz içerik(+18) sayfalarını gizleme yolu  Tumblr nedir onu nasıl aktif yapabiliriz?
  Tumblr mükemmel bir vakit harcama sitesdiri. İş yerinde veya okulda içine dalarsanız bir iki saatinizi çok güzel bir şekilde geçirebilirsiniz. Tumblr çok özgür bir platform olduğu için uygunsuz içeriklere de izin veriyor. Bu bizi ilgilendirmiyor ama keşfet butonuna tıklayıp takip etmediğiniz insanlara da bakarken uygunsuz resimler çıkabiliyor. İşte tam bunun için tumblr’ın güzel bir özelliği var. Blogu gizliyor ve izin verirseniz açıyor. Biz de bir kazaya kurban gitmiyoruz. Bunu aktif etmek için aşağıdaki adımları izleyin.

  1. Tumblr hesabınıza giriş yapın.

  2. Ayarlar bölümüne girin.

  3. Pano bölümünde Güvenli Mod’da etiket sayfaları arasında gezin seçeneğini işaretleyip en altdaki Kaydet butonuna tıklayın. Artık uygunsuz içerikli bloglar gizlenecek.
  Şimdi rahatça gezebilirsiniz.
 2. Ktockn1
  ismail

  Her insanın kişiliği aynı değildir bu yüzden kimisi uygunsuz içerik paylaşır kimisi de başka birinde de olsa görmeye tahammül edemez bu ahlak konusudur ama madem özgür bir platform tumblr diğerleri için böyle bir seçeneği olması haktır
+ Yorum Gönder


18 tumblr,  tumblr 18,  18 icerik sorunu,  uygunsuz 18,  uygunsuz.net,  uygunsuznet