+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Misafir Soruları Arşiv Forumunda ttnet mobil modem hakkında bilgi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  ttnet mobil modem hakkında bilgi
  detaylı bi bilgi alabilirmiyim 2. NAZLI
  Bayan Üye

  Uçan İnternet Modem Bilgileri


  TTNET Uçan İnternet ile GPRS/EDGE destekli 3G uyumlu Uçan İnternet Modeminizle kablosuz, kolay ve hızlı bir şekilde her yerden internete bağlanabilirsiniz.
  TTNET Uçan İnternet Modemi ile e-postalarınıza hareket halindeyken ulaşabilir, SMS gönderebilir, telefonunuzu meşgul etmeden kablosuz, kolay ve hızlı bir şekilde her yerden internete bağlanabilirsiniz.  Hemen Uçan İnternet Paketine abone olun, Uçan İnternet Paketine abone olun, Uçan İnternet Modem hediyeli kampanyadan yararlanın!  Aşağıdaki adımları takip ederek, TTNET Uçan İnternet ile her yerden istediğiniz zaman internete bağlanabilirsiniz.

  1.Uçan İnternet Modem'inizin kapağını çıkarınız.
  2.TTNET Uçan İnternet Modeminize Avea Data Hattınızı (SIM/USIM kartınızı) takın.3.Uçan İnternet Modem'inizi bilgisayarınızın modem portuna(USB Port) takınız.
  4.Uçan İnternet Modem'inizi bilgisayarınızın modem portuna taktıktan sonra sistem yeni donanımınızı otomatik olarak algılayacak ve yazılımın yüklenmesi için sizden onay isteyecektir.
  5.Onay işleminizden sonra yükleme gerçekleşecek, masaüstünüzde TTNET ikonu belirecektir.
  6.TTNET ikonunu tıkladığınızda TTNET Uçan İnternet açılış sayfasında "İnternete bağlan" seçeneğini tıklayarak internete bağlanacaksınız


  detaylı bilgi için


  http://www.ttnet.com.tr/web/236-1527...t_kampanyalari
+ Yorum Gönder