+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Misafir Soruları Arşiv Forumunda Değişik icatlar hakkında bilgi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Değişik icatlar hakkında bilgi
  ya ben icat arıyorum değişik ama acill yardımmm 2. HARBİKIZ
  Moderator

  Devasa teknolojik gramofonlar

  Müziğin satılabilir hale gelmesinde en etkili ve ilk rollerden birine sahip olan gramofonlar da artık teknolojiye uyum sağlıyor. Bu devasa gramofon-hoparlörler yaklaşık 2.5 m yüksekliğinde ve oldukça güzel görünüyor.
 3. HARBİKIZ
  Moderator
  Retro joystick askılık


  İşte retro koleksiyoncuların unutamayacakları, ergonomiden uzak olsa da gönlümüzde taht kurmuş olan o ilk joystick'ler. Artık askı olarak da karşımıza çıksalar tekrar görmek insana o günleri hatırlatıyor.
 4. HARBİKIZ
  Moderator
  En güvenli mücevher kutusu


  İçine en değerli eşyaların konulduğu mücevher kutularının herkes son derece güvenli olmasını ister. Bu mücevher kutusu da üzerindeki parmak izi okuyucusu ile son derece güvenli. Ayrıca bir de USB backup cihazı ile son derece güvenli gözükse de azimli bir hırsız tarafından rahatlıkta taşınabilir bir cihaz.

 5. HARBİKIZ
  Moderator
  UV bıçak temizleyicisi


  Hiyjen konusunda fazla titiz olanların severek kullanacağı bu bıçak temizleyicisi hastanelerdeki aletleri sterilize etmek için kullanılan teknolojinin aynısını, yani UV ışınlarını kullanıyor. Son derece temiz görünüyor.

 6. HARBİKIZ
  Moderator
  Sinek düşmanı lamba


  Açık hava mangal partilerinin en büyük baş belalarından birisi olan sinekelr artık bu lamba sayesinde sorun olmaktan çıkıyor. Genişçe bir alanda sineklerin bulunmasını engelleyen bu lamba katlanabilir olması ile rahat taşınıyor ve hiçbir kimyasal madde yaymıyor.

+ Yorum Gönder