+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Misafir Soruları Arşiv Forumunda spor ve beden eğitimi ile ilgili söylenen sözler ve kimin söylediği Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  spor ve beden eğitimi ile ilgili söylenen sözler ve kimin söylediği








  çok acillll.!!!!!!!!!!!!!lütfen yardım edin







 2. HARBİKIZ
  Moderator





  spor ve beden eğitimi ile ilgili söylenen sözler ve kimin söylediği

  Spor birçok yönden iş hayatına benzer, diğerleri kadar iyi ya da daha iyi olmak isterseniz, onlar kadar zinde olmalısınız. Zinde ve yetenekli olduğunuz zaman, iyi oyuncu ile çok iyi oyuncu arasındaki farkı belirleyen ise kararlılıktır.

  Anthony J. F. Oneilly

  Halkının futbol ile yiyecek ve içecekten başka hiçbir şeyi ciddiye almadığı bir ülkede, Başbakan olmaktansa, köpek olmayı bile yeğlerim.

  Bernard Shaw

  Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur.

  Eflatun

  Spor dünyası hayat oyununun klasik bir örneğidir, takdiri kimin aldığı önemli olmadığında pek çok şey başarılabilir. Büyük oyunlar kişisel başarıdan çok skora bakan, bencil olmayan ve disiplinli oyuncularla oynanır.

  Jack Whittaker




+ Yorum Gönder


beden eğitimi ile ilgili söylenmiş sözler ve kimin söylediği,  beden eğitimi ve spor ile ilgili söylenmiş sözler ve kimin söylediği,  beden eğitimi ve sporla ilgili söylenmiş sözler,  beden eğitimi ve spor ile ilgili söylenen sözler ,  beden eğitimi ve spor ile ilgili söylenmiş sözler,  beden eğitimi ve sporla ilgili sözler