+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Misafir Soruları Arşiv Forumunda 16 haziran carsamba günü elektrik carpması sonucu sehit olan asker haberi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  16 haziran carsamba günü elektrik carpması sonucu sehit olan asker haberi
  16 haziran carsamba günü elektrik carpması sonucu sehit olan asker haberi 2. Mine
  Devamlı Üye

  Elektrik Çarpmasıyla Şehit Olan Er İbrahim Demir Çankırı'da Toprağa Verildi

  Vatani Görevini İstanbul 1. Ordu Komutanlığı Çekmeköy Kışlası'nda Yaptığı Sırada Elektirik Çarpması Sonucu Şehit Olan Çankırılı Er İbrahim Demir, Memleketinde Yapılan Törenden Sonra Defnedildi.

  Bu Haberi Paylaş:

  ■ Ordu haberleri

  ■ Çekme haberleri

  ■ Kışla haberleri

  ■ Çankırı haberleri

  ■ İstanbul

  ■ Kızılırmak

  ■ Murat Soylu

  ■ İbrahim Demir

  Vatani görevini İstanbul 1. Ordu Komutanlığı Çekmeköy Kışlası'nda yaptığı sırada elektirik çarpması sonucu şehit olan Çankırılı er İbrahim Demir, memleketinde yapılan törenden sonra defnedildi.
  1989 doğumlu İbrahim Demir'in 9 aylık asker olduğu ve vatani görevini birliğin kalorifer dairesinde yaptığı sırada elektrik çarpması sonucunda hayatını kaybetti. İstihkâm er olan Demir, Çankırı'nın Kızılırmak ilçesi Karadibek köyünde son yolculuğuna uğurlandı.

  İbrahim Demir'in cenaze törenine Çankırı Vali Yardımcı ve Kızılırmak Kaymakam vekili Murat Soylu, Çankırı il Jandarma komutanı Jandarma Binbaşı Hüseyin Polatsoy, Kızılırmak Belediye Başkanı Bayar Soysal, askeri erkan ve Kızılırmak halkı ve yakın köylerden çok sayıda vatandaş katıldı.

  Şehit er İbrahim Demir'in babası Ömer Demir; "Bu elbisenin altında ölmek ne mutlu, onur verici. Bayramda biz onun yanına gidecektik ama o bizim yanımıza geldi. Nasip böyleymiş'' dedi. (CİHAN)
+ Yorum Gönder