+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Misafir Soruları Arşiv Forumunda Antalya akdeniz üniversitesinde konaklama hakkında bilgi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Antalya akdeniz üniversitesinde konaklama hakkında bilgi
  benim kardesim akdeniz üniversitesinde okumak icin antalya nin korkuteli ilcesinde bir otelde kaliyor, bir ögrenci icin uygun bir yer degil, üniversiteyi yaptinizda bu kadar okuyan ögrenci nerede barinacak hic düsünmediniz mi,kiralik evler pahali,yurt ve pansiyonlar dolu,erkek ögrencilere ev vermiyorlar, ben bunu anlayamadim,eger onlara iyi bir okul hayati sunamayacaksaniz neden üniversite yaptiniz,kardesim gibi kac kisi var mafdur durumda olan,lütfen buna care bulun,genclerin gelecegini kapatarak yollarina devam etmelerini bekleyemeyiz degilmi ? 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Sağlık,Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı

  Hamdullah Emin Paşa Kız Öğrenci Yurdu

  Alanya Hamdullah Emin Paşa Kız Öğrenci Yurdu, Akdeniz Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı bünyesinde 2007-2008 öğretim yılında hizmete girmiştir.
  Yurt, Alanya ilçesi Kestel Beldesinde yer almakta olup Alanya İşletme Fakültesi ve Alanya MYO binalarına çok yakın bir mesafededir.
  123 kişilik kapasiteye sahip yurtta odalar; her öğrenciye karyola, komodin, elbise dolabı ve çalışma masası tahsisi ile 3 kişilik olarak düzenlenmiştir.
  Yurt öğrencilerine sunulan hizmetler arasında; 24 saat kesintisiz sıcak su, odalarda split klima, kantin, çalışma salonu, çamaşırhane, ütü odası ve internet bağlantılı bilgisayar odası bulunmaktadır.

  KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER

  Başvuru Formu (Yurt Müdürlüğünden alınacak)

  Öğrenci Belgesi ( Kayıtlı olduğu okuldan alınacak)

  Öğrenciye ait onaylı nüfus cüzdanı örneği veya fotokopisi

  İkametgah Belgesi ( Ailesinin ikamet ettiği daimi adres muhtarlığından alınacak)

  Sağlık durumunun toplu yerlerde yaşamaya elverişli olduğuna dair doktor raporu ( Devlet Hastanesi- Sağlık Ocağı � Mediko Sosyal Merkezlerinden alınacak)

  4 Adet vesikalık fotoğraf

  2 Adet aile adresi yazılı pullu posta zarfı

  Taahhütname ( Yurt Müdürlüğünden alınacak)

  Demirbaş Eşya Senedi ( Yurt Müdürlüğünden alınacak)

  Ücret :
  Konaklama,
  Akşam yemeği, 24 öğün (cumartesi hariç haftanın her günü),
  İnternet ve kablosuz internet
  Çamaşır yıkama(deterjan hariç)

  Aylık : 225,00 TL.


  Depozito : 300 YTL

  İLETİŞİM  Tel: 0 242 5181303 / 5181404
  Fax: 0 242 5181303
  Adres : Merkez Mahallesi Sigorta Cad.Kestel / ALANYA
+ Yorum Gönder