+ Yorum Gönder
Mobil Yazılım & Program & Oyun ve Mobil Uygulama Forumunda Htc android güncelleme nasıl yapılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Htc android güncelleme nasıl yapılır
  Htc android güncelleme nasıl yapılır kısaca bilgi

  Arkadaşlar lütfen bana HTC android güncelleme' nin nasıl yapıldığı ile ilgili bir kaç bilgi verir misiniz? 2. HAKAN
  Özel Üye

  Açıklamalı Htc android güncelleme

  1. Önce güzel bir gusül abdest alın ve yükseltme işini sakata getirmeyin HTC Yasal ICS ( Android 4.0.3 ) Güncellemeleri -Nasıl Kurulur - Detaylar - Ekran Görüntüleri
  2. Telefonunuzu hafıza kartını usb aracılığıyla bağlayıp tamamının yedeğini alın. ( Hafıza kartına yükseltme esnasında dokunmadı fakat tedbirini alalım )
  3. Fotoğraf makinenizi elinize alın ve uygulamalardan ne var ne yok adını not alacağınıza onların videosunu çekin. ( ben gibi üşengeçler için = yükseltme sırasında uygulamalara dokunmuyor ve dropbox, notlar vs. birkaç prog yüklüyor. Fakat dediğim gibi tedbirinizi alın. )
  4. Telefonunuzda: Menü > Ayarlar > Telefon Hakkında > Yazılım Gücellemeleri > Şimdi kontrol et deyin. Kontol edecek ve HTC Sense 3.6 ile beraber Android 4.0 güncellemesi diyecek. Telefonu kablosuz ağa bağlayın ve indirme işlemine tamam deyin (294 MB)
  5. Telefonu daha hızkı indirmesi için moddemin yanına koyun.
  6. İndirmelerin tamamlanmasını bekleyin.
  7. Telefonun bataryasını kurulum sırasında ellemeyin ve şarja takın !!! İndirmeler tamamlandığında yükle deyin... Yaklaşık 15-20 dk bekleyin ve kesinlikle hata verdiğini düşünmeyin, bildiri ışıklarının yanıp söndüğüne bakmayın ve yine kesinlikle telefonun hiçbir tuşuna basmayın veya dokunmayın !!!
  8. Keyfini çıkarın!!! (Duvar kağıdınıza bile dokunmayacak HTC Yasal ICS ( Android 4.0.3 ) Güncellemeleri -Nasıl Kurulur - Detaylar - Ekran Görüntüleri )

+ Yorum Gönder