+ Yorum Gönder
WhatsApp ve Mobil Sohbet Programları ve MSN ve Mesajlaşma Programları Forumunda MsN Plus Ses EfekLeri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  MsN Plus Ses EfekLeri
  MsN Plus Ses EfekLeri nedir nasıl yapılır?


  İfade Sesleri, Messenger Plus!'ın en popüler özelliklerinden biridir. Bu özellik sayesinde sohbet sırasında karşı tarafa duygu ve ifadelerinizi ses olarak aktarabilirsiniz (Sesi duyabilmesi için karşı tarafta da Messenger Plus! yüklü olmalıdır).

  İfade Seslerini göndermek için konuşma pencerelerinden açılan Ses Paneli ya da ses komutları kullanılır. Ses Panelini açmak için konuşma penceresinin biçimlendirme çubuğundaki hoparlör simgesine ya da Ctrl+Q klavye kısayol tuşuna basın. İfade Sesleri düğmesini kaldırmak isterseniz burayı inceleyiniz (klavye kısayolu her zaman çalışır). Komutların nasıl kullanılacağını öğrenmek için buraya gidiniz.
  Yerleşik İfade Sesleri, Messenger Plus! ile birlikte gelen değiştirilemez seslerdir ve özel bir yöntemle normal bir iletinin arka planında bir seferlik çalınmak üzere gönderilir. Özel İfade Sesleri ise sizin daha sonradan başka yerlerden edinebileceğiniz ya da kendi oluşturabileceğiniz ifade sesleridir. Özel İfade Sesleri 5 kategori altında toplanmıştır: 1-Çizgifilmler / Oyunlar, 2-TV / Sinema Filmleri, 3-Müzik, 4-İnsan Sesleri ve 5-Ses Efektleri. Ses panelindeki menüden kategorisini seçip daha sonra sesin adına tıklayarak gönderebilirsiniz. Arama kutusuna yazarak seslerinizde arama da yapabilir, ses panelini kullanarak yeni sesler de alabilirsiniz, bunu yapmak için bir kategori seçtikten sonra ses listesinin sonuna kadar gidip "Yeni rastgele ses" öğesini kullanın. 2. Hayrunnisa
  Devamlı Üye

  MsN Plus Ses EfekLeri

  Msn plus ve diğer msn paylaşımları süper olmuş
  Forumacilde yararlı paylaşımlar var teşekkurler
 3. MEGASXL
  Devamlı Üye
  MsN Plus Ses EfekLeri ilgili konu için alasayvan.net paylaşım için teşekürler
+ Yorum Gönder