+ Yorum Gönder
WhatsApp ve Mobil Sohbet Programları ve MSN ve Mesajlaşma Programları Forumunda windows live messenger'ı bilgisayardan kaldırma. Konusunu Okuyorsunuz..
 1. muratgulsah
  Yeni Üye

  windows live messenger'ı bilgisayardan kaldırma.
  Windows ile Messenger i bilgisayardan kaldırma işlemi nasıl olur  Bazı nedenlerden dolayı Windows Live Messenger'ı sisteminizden tamamen kaldırmanız gerekiyorsa, sisteminizi Windows Live Messenger hiç kurulmamış gibi bir konuma getirmek istiyorsanız ya da yeni bir sürüme yükseltme yaparken çözemediğiniz bir sorunla karşılaşırsanız; aşağıdaki adımları uygulayınız:

  Her ihtimale karşı yeni bir sistem geri yükleme noktası oluşturun.
  Başlat > Programlar > Donatılar > Sistem Araçları > Sistem Geri Yükleme

  --- Saatin yanında bulunan (system tray) Messenger sembolüne sağ tıklayarak 'Çıkış' seçeneğine tıklayınız.

  --- Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Program Ekle veya Kaldır listesinden Windows Live Messenger'ı bularak 'Kaldır' tuşuna tıklayınız.

  --- Bilgisayarım > C:\ > Program Files > MSN Messenger (yeni sürümlerde C:\Program Files\Windows Live\Messenger) klasörünü silininiz. (Genellikle C:\ sürücüsüdür, eğer Windows'unuz başka bir sürücüde yüklüyse, sürücü harfini buna göre değiştiriniz)

  --- Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Klasör Seçenekleri > Görünüm sekmesi altında bulunan Gizli dosya ve klasörleri göster seçeneğinin kutucuğunu işaretleyip Tamam'a tıklayınız. Zaten bu seçenek işaretliyse, bir sonraki adıma geçiniz.


  Kaynak: http://www.msxlabs.org/forum/msn-messenger-turkiye-forumlari/19552-windows-live-messengeri-tamamen-nasil-kaldiririm.html#ixzz34s97FvgP 2. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Yeni veya eski farketmez kaldırılması aynıdır, ilk önce masa özerinden silin, + program ekle kaldır dan kaldırın + c program filesten klasörüde silin, buradaki klasör silinmesse resset atıldıktan sonra silin, bu işlemlerden sonra pc yi yeniden başlatın, istediğiniz sürümü kurun..
 3. muratgulsah
  Yeni Üye
  program ekle kaldırda windows live messenger yok, sadece "windows live temel parçalar" ve "windows live sync" diye 2 dosya var. program ekle kaldır dan ben de denedim ama neyi kaldıracağımı bilemedim..ne yapmalıyım?
 4. Gizli @ yara
  Özel Üye
  evet ekle kaldırda msn ile ilgili iki konu olmalı, eğerki başka eklentiler kurduysanız onlarda gözükür, msn ile ilgili ne varsa ekle kaldırdan kaldırın, masa üzerinden silinmemişse ekle kaldırdan kaldıramazsınız, msn ile ilgili pc de ne dosya varsa silin ve resset atın, sonra istediğiniz sürümü kurun

 5. berke
  Devamlı Üye
  PC'den MSN'i Kaldırmak için= önce program ekle kaldırdan kaldıralım sonra c files den olmadıysa eğer=
  Başlat+Çalıştırdan=msiexec /x {B1403D7D-C725-4858-AACC-7E5FA2D72859}bu şekilde kaldıralım keskin benimde pc vista 3. şıkta kaldırabildim ancak diğerlerinde
  hep msn kurulamaz diyordu.

 6. Ziyaretçi
  Program files>windowslive>Installer ordan WLSTARTUP açın kaldır seçeneğine tıklayın

+ Yorum Gönder


windows live messenger kaldırma,  windows live messenger pc den kaldırma,  bilgisayardan msn silme,  windows live messenger silme,  bilgisayarımdan msn kaldıramıyorum,  msn bilgisayardan kaldırma