+ Yorum Gönder
WhatsApp ve Mobil Sohbet Programları ve MSN ve Mesajlaşma Programları Forumunda Messenger Reviver İndir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Serap Yaman
  Timin Cadısı

  Messenger Reviver İndir
  Messenger Reviver indirmek ister misiniz?

  hayatı kolaylaştırmada yarayan en iyi teknoloji araçlar ve teknoloji içi çalışmaları  Messenger Reviver Nedir ? Messenger Reviver Windows Live Messenger’ı tekrardan kullanmamızı sağlayan bir çözüm ve Messenger Reviver 2 adlı yazılım sayesinde Windows Live Messenger’ı tamamen işlevsel olarak yeniden kullanabileceğiz.  Microsoft, Messenger sunucularını tamamen kapatana kadar Windows Live Messenger kullanmaya devam edebilecekler. Ayrıca Messenger Reviver 2 resmi bir uygulama olmadığı için gelecekte Microsoft tarafından engellenmesi olası bir durum. Sonuç olarak her durumda Messenger’dan Skype’a geçiş kılavuzumuzu kontrol etmenizde yarar var.


  Skype’a geçiş yapmadıysanız ve hala bilgisayarınızda bir Messenger sürümü yüklüyse “Patch Messenger” seçeneği ile bilgisayarınızda kurulu olan Messenger sürümü üzerinde düzeltme yapabilirsiniz. Messenger Reviver eğer bilgisayarınızda kuruluysa zaten otomatik olarak Messenger sürümlerini algılayacaktır. Listede yer alan Messenger sürümünü seçtikten sonra “Start” butonuna tıklayarak programın sizin için gerekli güncellemeleri yapmasını bekleyiniz. Ardından Messenger’ı kullanmaya tekrar başlayabilirsiniz.


  Messenger Reviver 2 ile Windows Live Messenger’ı tekrar çalışır hale getirebilmek için izleyebileceğimiz üç farklı yol bulunmakta. Eğer bilgisayarınızda Windows Live Messenger’ın eski bir sürümü mevcutsa “Patch Messenger” seçeneği ile Messenger’ı çalışır bir hale getirebiliyoruz. Bilgisayarımız üzerinde Windows Live Messenger kurulu değilse “Do a new Messenger install” seçeneği sayesinde Messenger 2009 veya Messenger 2011 sürümlerinden istediğimizi kurma şansına sahibiz. Halihazırda Skype’a geçiş yaptıysanız bu durumda da “Do a repair Messenger install” seçeneği sayesinde Messenger‘ı onararak geri yükleme yapabilirsiniz. Messenger Reviver’ı çalıştırdığınız zaman program otomatik olarak hangi yükleme seçeneğini kullanmanız gerektiğini algılayarak size yardımcı olur ama aynı zamanda alt bölümde bulunan “Advanced” sekmesinden yararlanarak yükleme seçeneğini kendiniz seçebilirsiniz.

  Messenger Reviver İndir

  Linki kopyalayın tarayıcınıza yapıştırın  http://mustang.trexion.com/MessengerReviver-2-1.exe 2. Acil

  Messenger Reviver İndir isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder