+ Yorum Gönder
WhatsApp ve Mobil Sohbet Programları ve MSN ve Mesajlaşma Programları Forumunda Trivia V6.0 Soru-Cevap Botu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. The_MEncH
  Özel Üye

  Trivia V6.0 Soru-Cevap Botu

  Trivia Soru Botu v6.0 nedir?  Türkiyede Trivia Oyunun yaratıcısı olarak yeni versiyonla karşınızdayız Eğlenceli dakikalar geçirmek istiyorsanız bu bot tam size göre Bu Program Trojan/virüs tarzı hiç bir materyal içermez.Söz konusu program Nod32 Kaspersky, ve Norton Antivirüs programlarıyla taranmıştır. Bu Versiyondaki Yeniliklerin bazıları şunlardır:

  1) En büyük yenilik Botun kullanımında size kolaylık sağlayacak yeni menülerin eklenmesi olmuştur.
  Bu menüler şöyledir:
  a) Toolbar menüsü : Bu menü ile Genel ayarlara ve Yardım menüsüne daha kolay ulaşabileceksiniz. Her zaman bu menu gözönünde olduğu için, botun ayarlarına ulaşımını kolaylıkla yapabileceksiniz?
  b) Kanal menüsü: Botun oynandığı kanalda otomatik olarak çıkacak bir menü oluşturuldu. Bu menüyle Kolaylıkla Oyunu başlatabilecek, Oyunu durdurabileceksiniz. Eğer yetkiniz varsa Chanservden op olabileceksiniz.

  2) Diğer büyük yenilik Mirc.exe nin versiyonu v6.16`dan v6.21`ya çıkarılmıştır. Üstelik Mirc.exe tamamen Türkçe`dir

  3) Diğer göze çarpan yenilik Undernet ve Dalnet Serverlerine yönelik oluşturulan Services bölümü kaldırıldı.

  4) Botun sorduğu soruları bildiğinizde, size gönderilen Tebrik mesajları genişletildi. Ayrıca Bu tebrik mesajlarının kullanımında da bir kontrol imkanı size sunuldu: ister tek tebrik mesajı, ister mesajları karışık şekilde kullanabilirsiniz. Bununla ilgili ayar F6 tuşuna bastığınızda açılan Genel ayarlar menüsünde yer alan "Tebrik mesajları karışık olsun" seçeneğidir.

  5) Önemli bir başka yenilik de Büyük Ödül oyununa bazı yeni özelliklerin eklenmesi olmuştur. F12 tuşuyla Büyük Ödül Ayarlarını içeren diyalogu açabilirsiniz.

  6) Başka bir önemli bir değişiklik ise; Renk Menüsünün sadeleştirilmesi olmuştur. Yeni renk ayarlarında daha çok ihtiyaç duyulan yerlerin renklerini ayarlayabilme özelliği eklendi. Bununla ilgili ayarlara Renk Ayarları bölümünden, Diğer renkler yerinden ulaşabilirsiniz

  7) Bota dışarıdan soru eklenebilme özelliği tekrar eklendi. Oyun oynayan herhangi birisi bota !ekle soru*cevap komutuyla dışarıdan soru eklebileyecek. Bu eklenen sorular Lst klasöründe ekle.txt adlı dosyaya sizin incelenmeniz adına eklenecektir.
 2. alpays
  Yeni Üye

  arkadaşım soru cevap botunu sıteme nasıl ekleyebılırım yeterınce bılgı verırsen sevınırım.
 3. HAYAT
  Devamlı Üye
  arkadaşım soru cevap botunu sıteme nasıl ekleyebılırım yeterınce bılgı verırsen sevınırım
  Soruyu webmaster sorunları bölümünde açmalıydınız mesaj kaybolup gidecek.. linki mastere yolladım yinede cevap gelmese webmaster bölümünde konu açın anliyan cevap verir..
+ Yorum Gönder