+ Yorum Gönder
WhatsApp ve Mobil Sohbet Programları ve MSN ve Mesajlaşma Programları Forumunda İsim : Skype Konusunu Okuyorsunuz..
 1. RüzgarGülü
  Devamlı Üye

  İsim : Skype
  İsim : Skype nedir?

  Versiyon : 3.5.0.239
  Boyut : 22.8 Mb
  Lisans : Freeware
  Dil : Türkçe
  Sistem : Windows 2000/XP
  Üretici Firma : Skype


  Tanıtım:
  Üretici Açıklaması:
  Skype nedir?

  Skype, dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir kişiyi Skype üzerinden ücretsiz aramanıza imkan tanıyan küçük bir yazılımdır. Ve görüşmeler ücretsiz olmasına rağmen, gerçekten mükmmel kalitede. Eğer siz ve arkadaşlarınız, aileniz ya da iş bağlantılarınız web kamerası kullanıyorsa, ücretsiz görüntülü görüşme de yapabilirsiniz. Hatta sabit hatları ve cep telefonlarını dakikası gerçekten ucuz ücretlerle arayabilirsiniz.

  Skype'ı ilk kez indiren herkes için 30'dan fazla ülkeden birine yapılacak ilk arama ücretsiz.

  Yalnızca aramaktan daha fazlasını yapın
  Anlık mesajlaşma programlarında olduğu gibi, Skype'yi kullanarak yazılı sohbet edebilirsiniz ve bir seferde yalnızca bir kişiyle değil, grup yazılı mesajlaşmasıyla 100'e kadar kişiyle yazılı sohbet edebilirsiniz. Grup mesajlaşmasız gerçekten güzel olduysa bir yer işareti ekleyebilir ve daha sonra bu mesajlara ulaşabilirsiniz; aile veya iş irtibatlarıyla yapılan düzenli yazışmalar için çok faydalıdır.

  Konuşacak kişiler bulun
  Sadece irtibat bulup irtibat listenize ekleyin ve listenizdeki kişilerin çevrimiçi, çevrim dışı, meşgul veya bilgisayarının başında olup olmadığını görün.

  İşe yarıyor. Endişelenmeyin

  Skype pek çok bilgisayar türünde çalışır — Windows, Mac OS X, Linux ve Cep BilgisayarlarıSkype pek çok bilgisayar türünde çalışır — Windows, Mac OS X, Linux ve Cep Bilgisayarları. Tüm bilgisayar türleri arasında arama, yazılı mesajlaşma ve dosya aktarım özellikleri kullanılabilir.

  ŞifrelemeSkype telefon görüşmelerini, yazılı mesajları ve dosya aktarımlarını internetten göndermeden önce otomatik olarak şifreler ve bu sayede kimse görüşmenize, metninize veya aktardığınız dosyaya ulaşamaz.

  Düşük ücretli faydalı şeyler

  Skype'deki herhangi bir kişi ile internetten ücretsiz konuşabilirsiniz ve bunu her zaman yapabileceksiniz. Skype'de yapabileceğiniz ücretsiz olmayan (ancak yine de çok hesaplı) faydalı başka şeyler de var.

  İrtibatları aktarmaİrtibatları aktarma özelliği sayesinde, zaten Skype'de olan irtibatlarınız arasından kişiler bulabilirsiniz. Henüz Skype kullanmıyor olsalar bile, Microsoft Outlook® irtibatlarınızı doğrudan Skype'den arayabilirsiniz.

  Paylaşımlı GruplarPaylaşımlı Gruplar irtibat listeniz arkadaşlar ve ailenizle dolu olduğunda faydalıdır. İrtibat grupları oluşturarak ve yöneterek listenizi düzenleyebilirsiniz. Ve Paylaşımlı Gruplarla, tüm arkadaşlarınız veya en son proje grubunuz irtibatı sürdürebilir ve gruba yeni bir kişi katıldığında otomatik olarak grup güncellenir.

  Sistem Gereksinimleri
  . Windows 2000 veya XP yüklü PC. (Windows 2000 kullanıcılarının video çağrıları için DirectX 9.0 kullanması gerekir).
  . Internet bağlantısı (geniş bant en iyi tercihtir, sesli çağrılar için GPRS desteklenmez, sonuçlar uydu bağlantısına bağlı olarak farklılık gösterebilir).
  . Kulaklık ve mikrofon - dahili veya ayrı.
  * Video çağrısı yapmak için en az 1GHz işlemci, 256 MB RAM ve tabii ki bir web kamerasına ihtiyacınız olacak.
  . En az 800 MHz işlemci, 256 MB RAM ve sabit sürücünüzde 50 MB boş alan bulunmasını öneririz.  DOWLAND 2. Acil

  İsim : Skype isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


skype isimleri,  guzel isimler skype icin,  en guzel skype isimleri