+ Yorum Gönder
WhatsApp ve Mobil Sohbet Programları ve MSN ve Mesajlaşma Programları Forumunda Msn'de programsız SINIRSIZ titreşim gönderme Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Msn'de programsız SINIRSIZ titreşim gönderme
  Msn'de programsız SINIRSIZ titreşim gönderme nasıl olur?  Evet arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi hiç program kullanmadan karşı tarafı sınırsız titreşiminizle delirtebilirsiniz

  Söyleyeceğim aşamaları ne kadar hızlı yaparsanız o kadar seri titreşim gönderirsiniz..

  Öncelikle yapmamız gereken şey sınırsız titreşimlerinizile delirtmek istediğimiz kişiyle konuşma penceresi açmak Daha sonra titreşim gönderiyoruz ve konuşma penceresini klavyemizdeki "ESC" tuşuyla kapatıp tekrar konuşma penceresi açıyoruz..(Aynı kişiyle) Tekrar titreşim gönderiyoruz ve tekrar ESC tuşumuzla kapatıyoruz.. Bu aşamada ne kadar hızlı olursak o kadar seri titreşim yollarız..

  Bu olayı kendim bulduğum için hızlı gönderme işini kendim çözdüm.. Sizinle de anlatabildiğim kadar paylaşayım.. Belki yapamayanlar olursa işinize yarar.

  1-)Açtığımız konuşma penceresini çabuk kapatabilmek için "ESC" tuşunu kullanıyoruz..

  2-)Faremiz MSN'de kişilerimizin bulunduğu kişi listesindeki kurbanın msn adresinin üzerine tıklı olursa "Enter" tuşuyla daha çabuk konuşma penceresi açarız, faremizle tıklayarak zaman kaybetmemizi önler..

  3-)Eğer "Enter" tuşunu Num Lock tuşlarının bulunduğu kısımdan kullanırsak, bir fareye bir Entera yetişmekle uğraşmayız..
 2. Gamze
  Devamlı Üye

  Karşınızdaki kişiyi sinir etmek için en iyi yöntem.Programsız sınırsız titreşim ile istediğiniz kişiye titreşim gönderebilirsiniz.
+ Yorum Gönder


msn de sürekli titreşim gönderme,  msn sınırsız titreşim gönderme,  msnde sürekli titreşim gönderme,  msn de sınırsız titreşim gönderme,  msn çoklu titreşim gönderme,  msnde arka arkaya titreşim gönderme