+ Yorum Gönder
WhatsApp ve Mobil Sohbet Programları ve MSN ve Mesajlaşma Programları Forumunda Msn'de Şifre Değiştirme, Gizli Soru Değiştirme, Dili Değiştirme Konusunu Okuyorsunuz..
 1. DR.MATRİX
  Devamlı Üye

  Msn'de Şifre Değiştirme, Gizli Soru Değiştirme, Dili Değiştirme
  Msn de şifre değiştirme , msn dilini değiştirme ve gizli soru değiştirme nasıl olur?

  ŞİFRE DEĞİŞTİRME

  İlk olarak http://www.hotmail.com 'a giriyoruz ve üye girişini yapıyoruz.Üye girişi yapıldıktan sonra sağ üst tarafta seçenekler(options) ve help(yardım) yazıyor.Buradan seçenekler(options) a tıklıyoruz.Açılan sayfadan sol tarafta kalın yazılmış bir menü görüceksiniz.Buradan Kişisel (Personel) yazısına tıklayınız.Açılan sayfadan Parola(password) a tıklayınız.Buraya girip eski ve yeni şifrenizi yazarak devam(continue) a tıklayınız.Böylece şifreniz değişmiş oldu.

  GİZLİ SORU DEĞİŞTİRME
  İlk olarak http://www.hotmail.com 'a giriyoruz ve üye girişini yapıyoruz.Üye girişi yapıldıktan sonra sağ üst tarafta seçenekler(options) ve help(yardım) yazıyor.Buradan seçenekler(options) a tıklıyoruz.Açılan sayfadan sol tarafta kalın yazılmış bir menü görüceksiniz.Buradan Kişisel (Personel) yazısına tıklayınız.Açılan sayfadan gizli soru(Secret Question) a tıklayınız.Buradan da şifrenizi yazıp gizli sorunuzu seçip ve cevabını yazarak devam(continue) a tıklayınız.Böylece gizli sorunuz değişmiş oldu.


  DİLİ DEĞİŞTİRME
  İlk olarak http://www.hotmail.com 'a giriyoruz ve üye girişini yapıyoruz.Üye girişi yapıldıktan sonra sağ üst tarafta seçenekler(options) ve help(yardım) yazıyor.Buradan seçenekler(options) a tıklıyoruz.Açılan sayfadan sol tarafta kalın yazılmış bir menü görüceksiniz.Buradan Kişisel (Personel) yazısına tıklayınız.Açılan sayfadan dil(Language) 'e tıklıyoruz.Buradan da istediğiniz dili seçip tamam(ok) a basıyoruz.Böylece dil değişmiş oldu. 2. aleyna55
  Yeni Üye

  ya gizli soru bölümü yok şifremi ordan değiştiricem ama gelmiyo gizli soru bölümü
+ Yorum Gönder


msn güvenlik sorusu değiştirme,  msn gizlilik sorusu değiştirme 2013,  msn güvenlik sorusu değiştirme 2013,  güvenlik sorusuyla msn şifre değiştirme,  msn güvenlik sorusuyla şifre değiştirme,  güvenlik sorusu ile msn şifre değiştirme