+ Yorum Gönder
Sanatçılarımız ve Müzik Sanatçıları Forumunda Murat Boz Biyografi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. MAJİX
  Devamlı Üye

  Murat Boz Biyografi

  Murat Boz Hakkında Bilgi
  [COLOR=#ff0000]
  muratboz2.jpg
  07.03.1980 yılında Zonguldagın Karadeniz Ereğli ilçesinde dünyaya geldim. İlk ve ortaokul öğrenimimi yine burada tamamladıktan sonra 1995-96 eğitim öğretim yılında istanbul anadolu güzel sanatlar lisesi özel yetenek sınavını kazanarak eğitimime İstanbul'da devam etmeye başladım.
  Bu dönem içerisinde Atatürk Kültür Merkezi, Cemal Reşit Reyde müzikal konserlerde vokal olarak yer aldım.
  1998 de Milliyet gazetesi liseler arası müzik ve halk oyunları yarışmasında erkek solist dalında Türkiye birinciliği kazandım. 1999 yılında Bilgi Üniversitesi jazz vocal bölümüne burslu olarak girdim.
  Eğitimime 2003 yılında girdiğim istanbul teknik üniversitesi türk müziği devlet konservatuarı Temel Bilimler bölümünde devam etmekteyim. Şarkı söylemeyi, spor yapmayı yüzmeyi ve hayvanları çok severim..
  Sahne performanslarında ve albümlerinde çalıştıgım kişiler; Shakira, Tarkan Tevetoğlu, Nilüfer, Nazan Öncel, Demet Sağıroğlu, Hande Yener, Nil Karaibrahimgil, Emel Müftüoğlu, Burcu Güneş, Zeynep Dizdar, Zeynep Mansur, Grup Hepsi, Grup Rapsodi, Grup Popcorn
  Seslendirdiğim reklam müzikleri; Mc donalds, istikbal, Kola Turka

 2. Gamze
  Devamlı Üye

  Yediden yetmişe herkesin hayranı olan Murat Boz 07.03.1980 Zonguldak doğumludur.Seslendirdiği şarkılar ve yer aldığı TV programlarıyla büyük ilgi toplamıştır.
+ Yorum Gönder


murat boz ve sevgilisi,  murat boz kiz arkadasi,  murat bozun sevgilisi,  murat boz sevgilisi,  murat boz ve kiz arkadasi,  murat boz