+ Yorum Gönder
Sanatçılarımız ve Müzik Sanatçıları Forumunda Eylem Kimdir Eylem Hakkında Bilgi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Eylem Kimdir Eylem Hakkında Bilgi
  Eylem Kimdir Yaşamı hakkında

  Eylem 5 Eylül 1984 tarihinde İngiltere nin Landra şehrinde dünyaya gelmiştir. Şarkıcı ve söz yazarıdır. Pop müzikle ilgilenmektedir. İlk albümünü 2006 yılında çıkarmıştır.

  eylem1.jpg

  eylem2.jpg


  1984 Londra doğumlu. R&B tarzında şarkıları, Mezzo Soprano ses ve 3 oktav vokal yeteneğine sahip. Vocal Tech School eğitim gördü. 2 yıl sanat kursunda sahne aldı. (BTEC)“STEAMY KNIGHTS” isimli kız grubunda yer aldı. 2002 Eurovision şarkı yarışmasında son 8 e kalan şarkı First Night ile büyük ilgi topladı. Black History Month Lewisham tiyatrosunda performansıyla başarı grafiğini yükseltti. Western Union Yunanistan reklam kampanyasındaki fotomodellik yaptı. İngiltere’de yayınlanan ve raiting rekorları kıran X-faktör programı içerisinde yer alan pop star yarışmasında 50 bin kişi arasından ilk 50 ye kaldı. Playstation reklamı, Kanal 4 reklamı, Lisa Roxanne, Streets, Third edge, Appleton Sister’ ın müzik videoları ve kısa film “Son Perde” de rol aldı.. Mazes & Wind Chimes : Physical Theatre’ da ( açık hava performansı dans performansı sergiledi. 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Eylem farklı tarzı ile tanınan bir şarkıcıdır. 5 eylül 1984 yılın da dünyaya gelmiştir. ilk albümünü 2006+ yılın da çıkarmıştır. eylem bir türktür ancak londra doğumludur. zaten londra doğumlu olması şarkılarına bir farklılık kazandırmıştır.
+ Yorum Gönder


eylem kimdir,  şarkıcı eylem resimleri,  eylem eğin kimdir,  eylem aman,  eylem egin nereli,  Eylem eğin kim