+ Yorum Gönder
Müzik ve Tv ve Müzik Türleri Forumunda Drum’n Bass nedir - Drum’n Bass tanımı - Drum’n Bass bilgileri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Drum’n Bass nedir - Drum’n Bass tanımı - Drum’n Bass bilgileri
  Drum’n Bass nedir - Drum’n Bass tanımı - Drum’n Bass bilgileri
  Drum&Bass‘in jump-up ve intelligent gibi birçok türü(ucu) olmasına rağmen gövdeden (Main genre Drum’n Bass) ayrılmadıkları bir kesin bir çizgi vardırtabi ki derin güç. Drum vuruşlarının dip Bas(sub-bass)lar süslendiği ve dakikada 160 vuruşluk bir tempoya sahip olan Drum’n Bass 90’lı yılların başında Büyük Britanya’da çok önemli gelişmeler kaydederek Elektronik Müzik’in temel dalları arasındaki sarsılmaz yerini yaratmıştır. Omni Trio Photek Squarepusher akla ilk gelen isimlerdir. 2. SuskuN PrenS
  Devamlı Üye

  Kısaca Drum’n Bass nedir  Davul ve bas ( / d r ʌ m ə n d b eɪ s / ) (olarak da yazılı davul 'n' bass , veya davul & bas , ve genellikle kısaltılır D & B , D + B , DnB veya D'n'B ) türüdür elektronik müzik ortalarında ortaya çıktı 1990'ların. [ 1 ] tür hızlı ile karakterizedir Breakbeats (genellikle 160-180 arasında dakika başına vuruş , [ 2 ] ağır ile zaman zaman değişimi eski kompozisyonlar not edilir), bas ve alt bas hatları. [ 3 ] Drum and bass aslında Afrika sonra İngiltere bir dalı olarak başladı eleştiriler 1990'ların başlarında sahne. Varlığını ilk on yıl içinde, çeşitli müzik türlerini öğelerin dahil edilmesi, genel tarzı çok permütasyon yol açtı.

+ Yorum Gönder


drum bass nedir,  bass nedir