+ Yorum Gönder
Bilgi Arşivi ve Nedir Ne Demektir Forumunda Ampalaya Nedir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Ampalaya Nedir
  Ampalaya Nedir ilgili bilgi


  Genellikle acı kavun olarak bilinen ampalaya dünyada ve alt tropikal tropikal bölgelerde yetişen bir bitkidir. bitkinin meyve mutfağının pek çok türden bir baharat olarak, hem de sağlık sorunlarının bir çift için bir bitkisel ilaç olarak hizmet kullanılabilir. ampalaya kullanımı daha Hindistan, Çin, Afrika, ortak ve Karayip parçaları iken, kullanımı yaymak için, o kim homeopati güvenmek özellikle arasından iyi sağlık bakımını başlıyor.

  görünüm olarak, ampalaya dikdörtgen ve spor siğiller kaplı olduğuna görünen bir dış. İçeride, olgun bir bitki, aynı zamanda renk kırmızı ilik ve biraz tatlı eti ince bir dış tabaka vardır. Ayrıca düz tohum dolu bir boşluk olduğunu. Ne zaman ampalaya tam olgunlaşmış olduğunu, tohumları da biraz renk kırmızıdır. iç beyaz, yani meyve henüz olgunlaşır ve sahip hazır fikir lezzet için acı bir dokunuş eklemek için bazı tariflerde kullanılmak üzere olmayabilir demektir.

  Ampalaya mutfağının farklı bir dizi kullanılır. Zaman zaman, et ve öz yemeklerinde maddeler olarak kullanılmaktadır. Zaman tarifi biraz tatlı, bu demektir ki et tesisi tamamen olgunlaştı önce kullanılır ampalaya kullanarak gerektirir. Gereken bir acı, daha sonra olgun ampalaya kullanılması gerekir ekleme tarifi arayabilirsiniz. Et ve öz ham, tüketilen olabilir veya başka maddeler ile ideal doku ve lezzet kombinasyonu elde etmek için birlikte pişirilir.

  Zaman bitkisel ilaçlar kullanıldığında, ampalaya genellikle kurutulmuş ve toz haline getirin kırılır. Toz sonra diğer ot ve bileşikler, ya da tek başına farklı sağlık sorunları tedavi etmek için tüketilmesi ile karıştırılabilir. Yıllar boyunca, insanlar bittermelon sindirim sorunları çeşitli yardımcı olur, iddia kabızlık kolaylaştırır ve sıtma tedavisinde yardımcıdır. Homeopatik ilaç çoğu uygulayıcılar, madde alarak bu yana bu koşulların daha da kötüye gidebilir ülser ya da mide ekşimesi eğilimli herkes için bu özel ilaç kullanmayı önermiyoruz.

  Son yıllarda, bazı araştırmalar ampalaya HIV enfeksiyonu, ya da en azından başka bir anti-HIV ilaç kullanımı sırasında geliştirmek semptomların hafifletilmesinde de tedavi bazı etkisi olabileceğini belirtti. Araştırmanın Bu küçük beden yaygın kanıtı pozitif tıp alanında birçok kişi tarafından kabul edilmemektedir. Günümüzde var olan bu bitki HIV belirtileri vardır etkinliğinin önceki düzeyinin daha fazla test etmek için gereken doğru tespit edilebilir.
 2. Esma Şeker
  Görevli Bayan

  Genellikle tropikal bölgelerde yetişen bir bitki türü olan Ampalaya'nın acı kavun olduğu bilinmektedir.Ayrıca ampalaya bir çok baharat haline getirilerek kullanılmaktadır.
+ Yorum Gönder


ampalaya nedir