+ Yorum Gönder
Eğitim Arşivi ve Öğrenci odası Forumunda Bilgisayar Programcılığı Staj defteri indir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Bilgisayar Programcılığı Staj defteri indir
  Bilgisayar Programcılığı Staj defteri

  Stajınızın ilk günü iş arkadaşlarınızla tanışın, iş ortamındaki malzemeleri tanıyın, ofisi tanıyın. Gittik arkadaşlarla tanıştım şöyle yaptım böyle yaptım yazın. Stajınızın her günü için ayrılan sayfaya 10 satırdan az yazmamaya gayret gösterin.

  Sonraki günlerde kendi kendinize problem yaratın ve çözüme kavuşturun. Mesela bilgisayarın sesi çıkmasın ertesi gün bilgisayar kendiliğinden kapansın, sonra internete bağlanmasın. Eğer aklınıza sorun gelmezse format atın, driver yükledim gerekli programları yükledim vs. Zorda kaldıkça format attım yazın. Yazılım konusu da yazmanız gerekirse bir gün müşteri kayıt formu oluşturdum diyebilir, ertesi 2. gün müşteri düzenleme tablosuyla uğraştım yazabilirsiniz. Üretmiş olduğunuz senaryoları uygulayın ve sonuçlarınızı defterinize yazın. Aksi halde staj sınavlarında zor durumda kalabilirsiniz. Veya bazı problemleri iki kere yazın ama tabii ki yazdıklarınız denedikleriniz diğerinden farklı olsun.

  Son gününüzü ise öyle hüzünlü anlatın ki, o işyerinden ayrıldığınıza hocanız bile üzülsün

  Farklı bölümlerdeki arkadaşlar da aynı şekilde elektrikle, inşaatla, muhasebeyle ilgili sorunlar üretin, detaylı açıklayın, gereksiz kelime kullanmaktan çekinmeyin. 2. hale Nur
  Yeni Üye

  ben alanımla ilgili yerde staj yapıyorum ama 2 hafta gitmemiştim o boşluğu nasıl dolduracağım diye düşünüyordum şimdi gerek kalmadı çok teşşekkürler.
+ Yorum Gönder


bilgisayar bölümü staj dosyası indir