+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Öğrenci Yurtları Forumunda Florya Erkek öğrenci Yurdu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Florya Erkek öğrenci Yurdu
  florya erkek öğrenci yurdu kısaca 2. FERAY
  Devamlı Üye

  Florya Erkek öğrenci Yurdu Hakkında Bilgi

  A-INTERNET HİZMETİ:
  Günümüzün gelişen teknolojisi çerçevesinde temel bir ihtiyaç haline gelen internet ve bilgisayar kullanımına esas yurdumuzda 34 Mbit sınırsız ve limitsiz internet hizmeti bulunmaktadır.


  Her odanın yüksek çekim alabilmesine yönelik ise Access point yardımıyla dağıtımlar yapılmıştır. Tüm yurtta internet sınırsız erişim ile kullanıma sunulmaktadır.


  B -TEMİZLİK HİZMETİ: Konusunda uzman her katta 2 personel tarafından günlük olarak binamızın ortak (WC-Banyo) kullanım alanları, asansör, katlar, merdivenler düzenli olarak temizlenir. Öğrencilerimizin konakladığı odalarda düzenli olarak temizlenir.


  C -GÜVENLİK HİZMETLERİ: Yatakhanelerin ana girişinde turnike parmak izli geçiş sistemi bulunmaktadır. Tanımı yapılmamış hiç kimse yatakhanelere giriş yapamaz. Yurdumuzda 24 saat esasına göre güvenlik hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca binamızın güvenliği kapalı devre kayıt yapan kamera sistemiyle 24 saat denetlenmektedir.


  D-ÇAMAŞIRHANE HİZMETLERİ: Çamaşırhanemizde profesyonel tipte yıkama ve kurutma makinelerimiz vardır.


  E-EĞLENCE HİZMETLERİ : Müzik salonu, yazlık teras ve eğlence salonumuz bulunmaktadır. Eğlence salonumuzda bilardo, satranç, playstation, langırt, tavla vb. eğlence ürünleri bulunmaktadır.


  F-ODA HİZMETLERİ : Odalarımızda TV Anten bağlantısı, talep edildiği takdirde dahili telefon bağlantısı, internet hizmeti ve oda temizliği bulunmaktadır. Odalarımızda standart olarak masa (yataklı çalışma masası), koltuk, ranza, komedin bulunmaktadır

 3. Ziyaretçi
  İnterneti gerçekten çok kötü o 34 megabit interneti yüzlerce kişi kullanıyor, 3 sene kalıpta kanser olmadan çıktığıma şükürler ediyorum kesinlikle tavsiye etmiyorum.
+ Yorum Gönder