+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Okul dersleri Forumunda Assassins creed son bölüm bulmacaları nolur yardım edin Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Assassins creed son bölüm bulmacaları nolur yardım edin
  arkadaşlar son bölümde bir odada kırmızı yazılar görüyorum onları egale vision ile bakabiliyoruz
  ben oradaki bilgisayarlara girebilmek için çok uraştım
  bilen varsa yazsın pls!!!
  (not:kızın bilgisayarına girebiliyorum bana doktorun ki lazım!!!) 2. saqopakajmer
  Devamlı Üye

  12212012-21.12.2012 : Laboratuarın zemininde 21.12.2012 olarak yazar. Odamızda ise 12212012 şeklinde.
  Manası: Maya Uygarlığı'nın kullandığı Mesoamerican takvimine göre dünyanın sonu 21 Aralık 2012'de gelicektir. Daha gerçekçi tasviri ile, ABSTERGO şirketi uzaya uydularını(bkz:beyin yıkama) 21 Aralık 2012 tarihinde yollayıp, dünyayı kendine köle edip, dünyayı ele geçirecektir.

  Yona Guni: Laboratuarda zeminde yazan diğer bir yazı da bu.
  Manası: Yona Guni bir japon adasıdır. Tanrı'nın gazabı sonucu sulara gömülmüştür. Atlantis efsanesinin değişik bir versiyonu yani. Büyük bir olasılıkla artefactlardan bir tanesi bu eski su altı şehrinde bulunuyor.

  a drh oodtm whbitdo
  eusysinse
  aroomreaynr
  iseytnidlmide
  twihwyieaudayht

  Bu bulmacayı çözümlediğimizde şu ortaya çıkıyor :
  They drained my soul and made it theirs I drain my body to show you were I saw it.

  Manası: Bizden önce bu laboratuarda tutulan 16 numaralı deneğin duvara yazdığı bulmacalardan biridir. Doktorun bilgisayarında da zaten yazıyordu. 16 numaralı deneğin üzerine o kadar gidilmiş ki, bir hata sonucu 16 numaralı denek geçmişte kendi atasının vücudunda hapis kalmıştır. Animus'a son girişinden önce kendi kanı ile duvarlara bunları yamış ve bir sonraki deneğin bunları görmesini istemiştir.

  M O R Y M N O E S
  E N C E O L C H T
  H O N B T L O T C
  T D E O S A T O A
  P E D S N L S T F
  L D D U O O E T E
  E A I E I R I N T
  H S H K T T K E R
  T U A A A N S S A

  Bunu çözümleyince şu ortaya çıkıyor: ARTEFACTS SENT TO THE SKIES TO CONTROL ALL NATIONS TO MAKE US OBEY A
  HIDDEN CRUSADE DO NOT HELP THEM .

  Manası: ABSTERGO'nun kıyamet projesi ile ilgilidir. Uzaya gönderilen uydular ile milletin köleleştireceğinden ve kesinlikle ABSTERGO'ya yardım etmememizden söz ediyor.

  Alfa ve Omega simgeleri: Odamızda duvarda yazılı bulunuyor.
  Manası: Başlangıç ve son, doğum ve ölümdür. Yani dünyanın sonunu belli ediyor.

  Semboller: Duvarlarda ve yerde Pentagram, Mu uygarlığının işareti, Herşeyi gören göz, örümcek vb. semboller var.
  Pentagram: Kıyameti temsil ediyor.
  Mu sembolü: Mu uygarlığı 15.000 yıl önce Çin'de ve Meksika'da görülen bir uygarlıktı. Bu uygarlık bir çok gizemlerle dolu ve günümüz teknolojisinden çok ilerdeydi. Bunların sonucunda, bazı artefactların Çin'de ve Meksika'da bulunacağını söyleyebiliriz. Yani 2. ve 3. oyunda Çin'de ve Meksika'da süikastler yapıcağız.

  Üçgen bulmaca: Bu bulmacayı çözdüğünüzde İsa'nın Allah'ın oğlu olmadığına dağir şeyler yazıyor. Fazla üzerinde durmaya şimdilik gerek yok.

  Emperor Ji Jing: Odamızda duvarda yazılıdır.
  Manası: Çin'deki eski Ming hanedanlığının imaparatorudur ve bir süikaste uğramıştır(canlı kurtulmuştur.) Güneş Tapınağı'nı yaptıran kişidir. Artefactlardan birisi Çin'de Güneş Tapınağında olabilir. Zaten duvarımızda güneş sembolleri de çizili duruyor.

  Desmond nasıl Altar'in Eagle Vision özelliğini kullanabiliyor?: Desmond bu zamanda yolculuk sırasında, Altair'in vücuduna sürekli girip çıktığı için animus sayesinde onun bazı özel güçlerini kapmıştır. Ayrıca Lucy bir haşhaşimdir. Bunu kendisi de söylüyor, zaten bir parmağı kesik ve animusu bozan kişi de o. Artefactların ABSTERGO'nun eline geçmesini engellemeye çalışıyor.

  E-mailler: E-Maillerde genelde, uyduların uzaya gönderilmesi ile, amerikan destroyerının denizde bir artefact kullanarak görünmez olmasıyla, Desmond'ın neler yaptığıyla ilgili konular konuşuluyor. Doktorun bilgisayarında eski denek 16 numara ile ilgili gözlemler yazıyor. Lucy'nin bilgisayarındaki son e-maillerde ise toplantı odasının password ü ve şifreli bir mail bulunuyor. Bu mailde bazı kelimelerin harfleri büyük yazılmış. Bu harfleri birleştirince '' We will be there soon '' yazısı ortaya çıkıyor. Yani haşhaşimler bizi kurtarmaya gelecek. İlk denemeleri başarısız olmuştu, hadi bakalım hayırlısı .

  Sonuç: 2. ve 3. oyunların günümüzde, eski maya uygarlığında, Çin'de, Su altı şehri Yona Guni'de ve buna benzer mekanlarda geçme olasılığı %99.9 .
 3. Ziyaretçi
  ayrıca mailde yazan 10281943 rakamı, 28 Ekim 1943 tarihindeki Philedelphia Deneyi'nin yapıldığı tarihi işaret ediyor.
  PHİLEDELPHİA DENEYİ'ni araştırmanızı tavsiye ederim.
+ Yorum Gönder


assassins creed 3 son bölüm bulmaca,  assassins creed 3 son bölüm,  assassins creed son bölüm,  assassins creed 2 son bölüm