+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Okul dersleri Forumunda Dolgu köpüğü lekesi elimden nasıl çıkar Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Dolgu köpüğü lekesi elimden nasıl çıkar
  dolgu köpüğü lekesi elimden nasıl çıkar lütfen bu konu hakkında bilgi 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Mürekkep lekesi elimden nasıl çıkar

  Mürekkep Lekesi
  Mürekkep her yerde. Tükenmez kalemlerden çocukların keçeli kalemlerine ve mürekkep püskürtmeli yazıcılara kadar mürekkeple düzenli olarak karşılaşırsınız.
  Bu durum dikkate alındığında, şu veya bu zamanda bir mürekkep lekesi ile karşılaşmanız da kuvvetle muhtemel bir durumdur.

  Mürekkep; tanımı itibariyle, lekelemeye yönelik olarak tasarlanmış bir maddedir. Silinmeye karşı doğal olarak dirençli boyalardan veya pigmentlerden yapılır. Bu nedenle kullanıldıkları malzemelerde, yazılmış veya basılmış materyallerde bulaşma olması engellenmeye çalışılır; fakat aynı zamanda yanlışlıkla kumaşa veya döşemeye bulaştıklarında çıkarılmaları güç olabilir.
  Herhangi bir mürekkep lekesi çıkarma olasılığı; mürekkebin bileşimi, kumaşın tipi, lekenin kumaş üzerinde, halıdaki kalış süresi ve bilinçli leke çıkarma işlemi dahil olmak üzere bir takım faktörlere dayanmaktadır.

  Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkar?
  Mürekkepler, bileşim olarak farklılık gösterdikleri için her tür mürekkep lekesi için aynı ölçüde etkili leke çıkarıcı bulmak mümkün değildir.
  Bu yüzden mürekkep lekesi çıkarılır iken en önemli sorun; çok farklı mürekkep formülü olmasında ve bu nedenle mürekkep lekesi nasıl çıkar sorusuna ilişkin tek bir yanıtın olmamasındadır.
  Neyse ki, mürekkep lekesi çıkarırken birçok durumda yararlanabilecek olduğunuz ve başarılı olabilen yöntemler de vardır:
 3. Ziyaretçi
  elimdeki dolgu köpüğü nasıl çıkar
 4. Asel
  Bayan Üye
  dolgu köpüğü lekesi elimden nasıl çıkar


  Aseton veya tiner deneyin.

+ Yorum Gönder


köpük elden nasıl çıkar,  köpük lekesi nasıl çıkar,  dolgu köpüğü elden nasıl çıkar,  ele yapışan köpük nasıl çıkar,  köpük nasıl çıkar,  yapışkan köpük elden nasıl çıkar