+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Okul dersleri Forumunda Fcaebook hesabıma giriş yaptığımda sayfa facebook.com/checkpoint/ adresine yöneliyor Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Fcaebook hesabıma giriş yaptığımda sayfa facebook.com/checkpoint/ adresine yöneliyor
  Lütfen bana biri yardımcı olsun . Hesabıma girdiğimde bana Ad Güncelleme " diye saçma bişey geldi bende yazdım adımı daha sonra dediğim gibi checkpoint adresine yöneldi 2. Asel
  Bayan Üye

  Fcaebook hesabıma giriş yaptığımda sayfa facebook.com/checkpoint/ adresine yöneliyor


  Bu sayfa genellikle hesabınız kitlendiğinde veya hesabınızın size ait olmadığında Facebook tarafından aktif olarak açılır. Sebebi ise, Facebook her insanın üye olduğu bir sistem olduğu için, o ad ve o soyada ait kişinin hesabının gerçek olduğunu yani kendisine ait olduğunu istemesindendir. Düşünce her ne kadar bu olsa da, yine de bilgilerinizi vermeyin derim. Yapmanız gereken, çıkan ilk sayfada " Bilgilerimi Verme " ya da " Geç " e tıklamanızdır. Hesap fake de olsa veya sizin de olsa.. Kitlense de.. Facebook’a bu tür bilgilerinizi vermeyin. Eğer verirseniz, tüm bilgilerinizi sizden alır ve bu sizin lehinize bir durum olur. Yine de bu konuyla alakalı durum yaşıyorsanız Facebook Yardım Merkezine başvurabilirsiniz.

 3. SuskuN PrenS
  Devamlı Üye
  Fcaebook hesabıma giriş yaptığımda sayfa facebook.com/checkpoint/ adresine yön


  Bu sayfa genellikle hesabınız kitlendiğinde veya hesabınızın size ait olmadığında Facebook tarafından aktif olarak açılır. Sebebi ise, Facebook her insanın üye olduğu bir sistem olduğu için, o ad ve o soyada ait kişinin hesabının gerçek olduğunu yani kendisine ait olduğunu istemesindendir. Düşünce her ne kadar bu olsa da, yine de bilgilerinizi vermeyin derim. Yapmanız gereken, çıkan ilk sayfada " Bilgilerimi Verme " ya da " Geç " e tıklamanızdır.

 4. Ziyaretçi
  evet ama Bilgilerimi verme veya Geç tuşu yokki. sadece devam tuşu var

+ Yorum Gönder