+ Yorum Gönder
Çocukların Forumu ve Oyuncak Tanıtımı Forumunda Çizgi Film Kahramanı Çoçuk Oyun Çadırı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Çizgi Film Kahramanı Çoçuk Oyun Çadırı

  Çizgi Film Kahramanı Çoçuk Oyun Çadırı Hakkında Bilgi  Bütün çocukların severek takip ettiği çizgi film kahramanı Winnie The Pooh ve arkadaşları bu çadırı süslüyor. Orjinal Disney lisanslı bu oyun çadırı gün boyunda çocuğunuzun vazgeçilmez oyun mekanı olacak.Çadırın kurulumu basit olmakla beraber gerektiğinde toplayıp kutusunda muhafaza edebilirsiniz.Çadırın kapısını kapatabilir yada yukarıya toplayabilirsiniz.

  Kutu Ölçüsü : 43x12x6 cm
  Çadır Ölçüsü : 120x120x87 cm
  Katlanabilir elastik çubukları karşılıklı birleştirerek çok rahat kurabileceğiniz şekildedir
  Çadır zemin kısmı yumuşak brandadan imal edilmiştir
  Çadır Dralon kumaştan imal edilmiştir.
  Dralon kumaş: Günlük hayatta kullandığımız şemsiye ve yağmurluklarda kullanılan kumaştır.Dralon;Su geçirmez, leke tutmaz , silinebilir ve ılık suda renk vermeden rahatlıkla yıkanabilir bir kumaş türüdür.
  Çadır kapı kısmı çift metal fermuar sistemiyle her iki taraftan ve içerden-dışardan rahatlıkla kapatılabilecek şekilde tasarlanmıştır
  Kapıyı açtıktan sonra tentesini toplamanız için yukarı kısımda 2 adet şık bağlama düğmesi mevcuttur
  ocukoyunadr3.jpg 2. Kesume
  Devamlı Üye

  Çizgi Film Kahramanı Çoçuk Oyun Çadırı çocuğunuzun rahatlıkla oynayabileceği oyun mekanı olacaktır hem rahatça katlanabilir hem de rahatça istediğiniz yere götürebilirsiniz su geçirmeyen leke tutmayan bir türdür Çadır zemin kısmı yumuşak brandadan imal edilmiştir.
+ Yorum Gönder