+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Özel Dershaneler Forumunda Arşimet Dershanesi Hakkında Bilgi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Arşimet Dershanesi Hakkında Bilgi
  arşimet dershanesi hakkında bilgi kısaca 2. Ebru
  Devamlı Üye

  Arşimet Dershanesi

  Arşimet Yayınları Dershaneleri uzun yıllardır beraber olduğu öğrenci ve velilerimizin sıklıkla dile getirdiği “ az mevcutlu sınıf, yoğun ders ve etüt programları ,geliştirilmiş akademik danışmanlık sistemi ve interaktif eğitim hizmeti’’ taleplerini değerlendirmiştir. Bu anlamda yaklaşık 3 yıldır süren çalışmalarını tamamlamış ve yeni şubelerinde “VIP” eğitim konseptiyle öğrencilerine eğitim ve öğretim vermeye hazır hale gelmiştir. Sarıyer de YENİ açtığımız şubemiz bu alanda size hizmet vermeye başlamıştır.

  Arşimet Yayınları Dershaneleri Yaz okulu programı; ÖSS öğrencileri için 19 AGUSTOS-17 EYLUL 2013 , SBS öğrencileri için ise 26 AGUSTOS- 17 EYLUL 2013 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

  arşimet dershanesi.jpg


  SBS ve YGS-LYS’de yine üstün başarı gösteren tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

  Yine bir ilk yine Arşimet Yayınları Dershaneleri;

  Yayıncılıkta çığır açan, çok özel SBS kitaplarımız farklı tasarımı, özel anlatımı ve öğretime olan katkıları ile öğrencilerin gözdesi olmayı sürdürüyor.

  Üstün başarı göstererek Milli Eğitim Müdürlüğünden gelen başarı belgesi ile takdir edilen dershanemiz, yine en başarılı dershanelerden olduğunu gösterdi.

+ Yorum Gönder