+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Özel Dershaneler Forumunda Ankaradaki En Iyi Dershaneler Hakkında Bilgi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Ankaradaki En Iyi Dershaneler Hakkında Bilgi
  ankaradaki en iyi dershaneler hakkında bilgi kısaca 2. Ebru
  Devamlı Üye

  Ankaradaki En Iyi Dershaneler

  Odtülüler Dershanesi

  Ankara Merkez Odtülüler Dershanesi, dershane bünyesinde Anadolu Lisesi, Fen lisesi ve diğer liselere giriş sınavları için SBS (Seviye Belirleme Sınavı) kursu ve üniversite giriş için YGS – LYS kursları düzenlenmektedir. Ankara Merkez Odtülüler Dershanesi şubesinin aşağıda verilen telefon numarasından SBS hazırlık ve YGS – LYS hazırlık kurs ücretleri (fiyatları) hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Kızılay Odtülüler Dershanesi

  Kızılay Odtülüler Dershanesi, dershane bünyesinde Anadolu Lisesi, Fen lisesi ve diğer liselere giriş sınavları için SBS (Seviye Belirleme Sınavı) kursu ve üniversite giriş için YGS – LYS kursları düzenlenmektedir. Kızılay Odtülüler Dershanesi şubesinin aşağıda verilen telefon numarasından SBS hazırlık ve YGS – LYS hazırlık kurs ücretleri (fiyatları) hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Nesibe Aydın Dershanesi


  Ankara Merkez Nesibe Aydın Dershanesi ( SBS Şubesi), dershane bünyesinde Anadolu Lisesi, Fen lisesi ve diğer liselere giriş sınavları için SBS (Seviye Belirleme Sınavı) kursu ve üniversite giriş için YGS – LYS kursları düzenlenmektedir.
  Ankara Merkez Nesibe Aydın Dershanesi ( SBS Şubesi) şubesinin aşağıda verilen telefon numarasından SBS hazırlık ve YGS – LYS hazırlık kurs ücretleri (fiyatları) hakkında bilgi alabilirsiniz.

  ABC Dergisi Dershanesi

  Ankara Merkez ABC Dergisi Dershanesi, dershane bünyesinde Anadolu Lisesi, Fen lisesi ve diğer liselere giriş sınavları için SBS (Seviye Belirleme Sınavı) kursu ve üniversite giriş için YGS – LYS kursları düzenlenmektedir. Ankara Merkez ABC Dergisi Dershanesi şubesinin aşağıda verilen telefon numarasından SBS hazırlık ve YGS – LYS hazırlık kurs ücretleri (fiyatları) hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Odak Dershanesi

  Ankara Merkez Odak Dershanesi, dershane bünyesinde Anadolu Lisesi, Fen lisesi ve diğer liselere giriş sınavları için SBS (Seviye Belirleme Sınavı) kursu ve üniversite giriş için YGS – LYS kursları düzenlenmektedir. Ankara Merkez Odak Dershanesi şubesinin aşağıda verilen telefon numarasından SBS hazırlık ve YGS – LYS hazırlık kurs ücretleri (fiyatları) hakkında bilgi alabilirsiniz.

+ Yorum Gönder