+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Özel Dershaneler Forumunda Ilkumut Dersanesi Hakkında Bilgi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Ilkumut Dersanesi Hakkında Bilgi
  ilkumut dersanesi hakkında bilgi kısaca 2. Harbikız
  Devamlı Üye

  İlkumut dersanesi hakkında bilgi
  İLKUMUT 'TAN


  2013-2014 öğretim yılı başlıyor. Anadolu Üniversitesi iktisat, işletme ve Açıköğretim fakültesinde okuyan öğrenci sayısı bir milyonu aştı. Bu öğretim yılında aramıza yeni katılan öğrencilerimize hoş geldiniz diyor ve İLKUMUT olarak yalnız olmadığınızı hatırlatıyoruz.


  İlkumut 31 yıldır kaliteli eğitimi, teknik altyapısı, güçlü yayınları, nitelikli öğretim elemanları ile hep daha büyük başarıları ve kaliteyi hedefleyen bir eğitim kurumudur.


  Bu öğretim yıl 02 EYLÜL 2013 İtibaren kayıtlar başlıyor. İktisat, İşletme ve Açıköğretim fakültesini kazanmış öğrenciler kayıt için gerekli belgeleri hazırlayarak AÖF bürolarına teslim etmeden önce internet�ten başvuru yapıp kayıt yaptırmaları gerekmektedir. İlkumut olarak Türkiye genelinde tüm şubelerimizde internet'ten kayıt desteğinde bulunarak öğrencilerimize hizmet sunmak bizleri heyecanlandırmakta ve mutlu etmektedir.


  İlkumut, sürekli büyüyen bir kurum için değişen şartlara uygun hareket etmenin hayati bir önem taşıdığı bilincindedir. Bu bilinçle yeni öğretim döneminde kurslarımızda uygulanacak eğitim sistemimizi ve yayınlarımızı büyük bir titizlikle inceleyerek yapılması gereken değişiklileri tamamladık. Bizden alacağınız eğitim desteği ile şimdiden hedefinize çok daha yakın olacaksınız. Hedefinize ulaştığınızı görmek ise bizim en büyük amacımızdır.


  Son sözu internet sitemiz için söylemek gerekirse www.ilkumut.com.tr adlı web sayfamız �senin adresin� şiarıyla tanıtım faaliyetini sürdürmektedir. Bu şiarın gereği olarak gerçekten senin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir web sayfası oluşturmak için büyük çaba içerisindeyiz. Sizlerden gelen ve gelecek olan olumlu ya da olumsuz tüm eleştiriler bizim için yol gösterici olacaktır.


  Yeni eğitim ve öğretim döneminde tüm öğrenci ve öğretim görevlilerine başarılar dileriz
+ Yorum Gönder