+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Özel Eğitim ve Rehberlik Forumunda Memur olma şansınızı hesaplayabilirsiniz! Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Memur olma şansınızı hesaplayabilirsiniz!

  Memur Olma Şansınız


  ÖSYM, 2012 KPSS branş bazında sıra öğrenme formunu açıklandı.
  2012 KPSS'ye girenler memur adaylar mezun oldukları alan bazında sıralamalarını T.C. kimlik numarası ve şirfreleri ile öğrenebilecekler. Uygulamama ÖSYM'nin web sitesinden yapılan bir açıklama ile duyuruldu. Adayların tercihlerine yardımcı olma amacıyla geliştirilen uygulamada görüntülenen sayfalın belge niteliği taşımadığı da açıklamada yer aldı.

  ÖSYM'nin web sitesinden yapılan açıklamada şöyle denildi;

  22 Eylül 2012 tarihinde ön lisans düzeyinde, 23 Eylül 2012 tarihinde ortaöğretim düzeyinde yapılan 2012 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Ortaöğretim/Önlisans Sınavına katılan adaylar, mezun oldukları program/alan bazında kendi sıralamalarını, ÖSYM'nin http://ais.osym.gov.tr internet adresine T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile girip, 2012-KPSS Ortaöğretim/Önlisans sınavını seçerek Program/Alan Bazında Sıralama sayfasından öğrenebileceklerdir.

  Bu uygulama adayların tercihlerinde yardımcı olmak amacı ile geliştirilmiştir. Görüntülenen sayfa belge niteliği taşımaz. Her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınır.
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  memur olma şansı diye bir şey yoktur bence çünkü çalışan bir kişi zaten hakkını alıp memur olabilir şans sadece atanma kısmında birazcık lazım oluyor o kadar.
+ Yorum Gönder