+ Yorum Gönder
Günlük Taze Haber ve Özel Günler Forumunda Beraat Kandili Cep Mesajları Sözleri Nickleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Beraat Kandili Cep Mesajları Sözleri Nickleri
  BERAT KANDİL KONULU CEP MESAJLAR VE SÖZLER

  Hayırlı kandiller..

  Gel ey Muhammed bahardir, dualar ardinda sakli, aminlerimiz vardir. Hacdan döner gibi, Beraat'tan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yillardir. Kandiliniz mübarek olsun..
  Yagmur yüklü bulutlar gibi gelen, etegindeki hayir cevherlerini basimiza bosaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapilmaniz dilegiyle. Nice kandiller.

  Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdigimiz; fakat gelecek adina umutla dolu oldugumuz su dönemlerde yeniden bir uyanisa vesile olur.Beraat kandiliniz mübarek olsun..

  Kalpler vardir ,sevgiyi yasatmak için,Insanlar vardir, dostlugu paylasmak için,Mubarek günler vardir, Beraberce kutlamak için..

  Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

  Gün vardir, bin yildan uzun gelir bize, bir yil vardir bir günden kisa gelir bize. Bire bin yazilan bu gecede dua edelim Rabbimiz'e. Hayirli kandiller..
 2. HARBİKIZ
  Moderator


  KANDİL MESAJI

  Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

 3. HARBİKIZ
  Moderator

  KANDİL MESAJI

  Allah'ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Kandiliniz mübarek olsun

+ Yorum Gönder